Povezane vesti
Film „Kelti” nagrađen na festivalu u Beču
Politika 01.11.2021
BEČ- Novi domaći igrani film „Kelti” Milice Tomović osvojio je sinoć nagradu žirija čitalaca bečkog lista „Standard” na upravo završenom Filmskom festivalu „Viennale” u Beču, pokrenutog još davne 1960. godine. Kada je reč o dugometražnim ostvarenjima, na… »
Nagrada za „Kelte“ Milice Tomović na Vijenalu
N1 Info 01.11.2021
U Beču je završeno ovogodišnje izdanje Filmskog festivala Vijenale, pokrenutog još davne 1960. godine. Dodeljeno je pet nagrada i priznanja, a među nagrađenima je i srpski film „Kelti“ Milice Tomović, koji je ovenčan nagradom žirija čitalaca bečkog lista… »
Nagrada “Keltima” na festivalu Viennale
Danas 01.11.2021
Na upravo završenom Filmskom festivalu Viennale u Beču, jednom od najstarijih u svetu koji traje od 1960. godine, dodeljeno je pet nagrada i priznanja, a među nagrađenima je i ostvarenje „Kelti“ Milice Tomović. Posle svetske premijere na ovogodišnjem… »
Vesti dana »

Đurićevo ministarstvo povodom izjave predsednice Kosova:“Gospođa Osmani koristi militantni jezik“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

Ko je Andrej Babiš, čija je partija ubedljivo pobedila na izborima u Češkoj?
Danas pre 4 satijoš 1 povezana