Povezane vesti
Njemački predsjednik preispituje dodjelu odlikovanja negatoru genocida u Srebrenici
Slobodna Evropa 01.11.2021
Što se tiče dodjele Križa Reda za zasluge izraelskom povjesničaru Gideonu Greifu, trenutno se provodi preispitivanje u koordinaciji s Federalnim ministarstvom vanjskih poslova, potvrdili su u pisanom odgovoru za Radio Slobodna Evropa (RSE) iz Ureda… »
Njemačka preispituje davanje ordena negatoru srebreničkog genocida
Al Jazeera 01.11.2021
Predsjednik Njemačke planirao je dati odlikovanje Gideonu Greifu, koji je na čelu komisije o Srebrenici koju je formirala vlada bh. entiteta Republika Srpska. Trenutno se provodi preispitivanje dodjele Križa Reda za zasluge izraelskom historičaru Gideonu… »
Vesti dana »

Rhmz niže upozorenja: Preti opasnost od jedne opasne pojave, a ubrzo nas očekuje i totalni obrt
Blic pre 1 satjoš 27 povezanih

Maskirana lica demolirala kafić u Valjevu, vlasnik otkriva šta se desilo: „Izlupali su ceo inventar, radnicu i goste istukli, pa pobegli“
Nova pre 43 minutajoš 4 povezane

Najavljena krivična prijava protiv komandanta policije zbog navoda o zlostavljanju na protestu u Beogradu
Slobodna Evropa pre 3 minutajoš 14 povezanih

Tramp posle sastanka s Putinom dugo telefonom razgovarao sa Zelenskim i NATO liderima
Danas pre 1 satjoš 70 povezanih

"Orlići" danas napadaju evropsko zlato, ovo je termin finala!
Sportske.net pre 1 satjoš 36 povezanih