Povezane vesti
Fon der Lajen: Stavite cenu na emisiju ugljenika
Nova 01.11.2021
Predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen ocenila je danas na klimatskom samitu COP26 u Glazgovu da države moraju da stave cenu na emisiju ugljen-dioksida koja zagreva planetu. „Moramo da se saglasimo oko strogog okvira za pravila, na primer da… »
Kako smanjiti emisije co2: Fon der Lajen - Stavite cenu na emisiju ugljenika
Večernje novosti 01.11.2021
Foto Tanjug AP -Moramo da se saglasimo oko strogog okvira za pravila, na primer da globalno tržište emisije ugljenika postane realnost. Stavite cenu na emisiju ugljenika, tu cenu priroda više ne može da plaća, upozorila je Fon der Lajen, prenosi Rojters… »
Von der Leyen: Stavite cijenu na emisije ugljenika
Slobodna Evropa 01.11.2021
Države moraju da stave cijenu na emisije CO2 koje zagrijavaju planetu, rekla je predsjednica Evropske komisije (EK) Ursula von der Leyen u Glasgowu na klimatskom samitu COP26. "Moramo da se složimo oko strogog radnog okvira za pravila, na primjer, da… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Libanska vlada odobrila ciljeve američkog predloga za razoružanje Hezbolaha (foto)
Blic pre 31 minutajoš 1 povezana