Povezane vesti

Pomoćnik reditelja koji je Aleku Boldvinu dao pištolj iz kojeg je ubijena snimateljka: Šokiran sam

Pomoćnik reditelja koji je Aleku Boldvinu dao pištolj iz kojeg je ubijena snimateljka: Šokiran sam

Danas 02.11.2021
Pomoćnik reditelja koji je glumcu Aleku Boldvinu dao pištolj koji je ubio direktorku fotografije na snimanju progovorio je prvi put od tragedije. Dejvid Hals je za Njujork post rekao da je „šokiran i tužan“ zbog smrti Haline Hačins. „Halina… »
Prekinuo tišinu: Pomoćnik režisera koji je Boldvinu dao pištolj progovorio o incidentu

Prekinuo tišinu: Pomoćnik režisera koji je Boldvinu dao pištolj progovorio o incidentu

Blic 02.11.2021
Asistent režisera Dejv Hals koji je holivudskom glumcu Aleku Boldvinu dao pištolj sa bojevom municijom prvi put se oglasio o snimanju filma u kojem je ubijena direktorka fotografije Halina Hačins, a režiser Džoel Souza ranjen. U izjavi za "Njujork… »
Progovorio pomoćnik reditelja koji je Boldvinu dao pištolj: Šokiran sam

Progovorio pomoćnik reditelja koji je Boldvinu dao pištolj: Šokiran sam

Nova 02.11.2021
Pomoćnik reditelja koji je glumcu Aleku Boldvinu dao pištolj koji je ubio direktorku fotografije na snimanju progovorio je prvi put od tragedije. Dejvid Hals je za Njujork post rekao da je "šokiran i tužan" zbog smrti Haline Hačins. „Halina Hačins… »

Vesti dana »