Povezane vesti

Ispovest Laće Radulovića 2. deo: Kako sam otišao na odvikavanje od heroina

Ispovest Laće Radulovića 2. deo: Kako sam otišao na odvikavanje od heroina

Nova 02.11.2021
Tekstopisac Milan Radulović Laća, sin legendarne Marine Tucaković, autorke nekih od najvećih muzičkih hitova na našim prostorima, četrdeset dana od smrti svoje majke, ekskluzivno za Nova.rs priča o njenim poslednjim danima, ali i o svom odrastanju… »
Ispovest Laće Radulovića 2. deo: Kako sam otišao na odvikavanje od heroina

Ispovest Laće Radulovića 2. deo: Kako sam otišao na odvikavanje od heroina

Nova 02.11.2021
Tekstopisac Milan Radulović Laća, sin legendarne Marine Tucaković, autorke nekih od najvećih muzičkih hitova na našim prostorima, četrdeset dana od smrti svoje majke, ekskluzivno za Nova.rs priča o njenim poslednjim danima, ali i o svom odrastanju… »
Laća končano progovorio o incidentu na sahrani Marine Tucaković VIDEO

Laća končano progovorio o incidentu na sahrani Marine Tucaković VIDEO

Nova 02.11.2021
Milan Radulović Laća je u ekskluzivnoj ispovesti za Nova.rs povodom 40 dana od smrti svoje majke, Marine Tucaković, otkrio šta se zaista dogodilo na njenoj sahrani. Naime, mediji su navodili da je tada došlo do incidenta, kada je Laća navodno od… »
"Godinama sam bio zavisan od heroina, bez mame se nikad ne bih izlečio": Sin Marine Tucaković o svojoj hospitalizaciji i…

"Godinama sam bio zavisan od heroina, bez mame se nikad ne bih izlečio": Sin Marine Tucaković o svojoj hospitalizaciji i…

Blic 01.11.2021
Naslednik Marine Tucaković, Milan Radulović Laća, četrdeset dana nakon smrti svoje majke progovorio je o njenim poslednjim danima i izneo niz detalja koji nisu bili poznati javnosti. - Ona je bila šef parade. Ona je ta koja je bila glavna u familiji… »

Vesti dana »