Povezane vesti
Mihajlovićeva: Za prisluškivanje mora da se odgovara
Politika 02.11.2021
Potpredsednica Vlade i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je danas da ukoliko je neko prisluškivao predsednika Srbije Aleksandra Vučića ili članove Vlade, treba za to da odgovara, saopšteno je iz kabineta Zorane Mihajlović. Ona… »
Mihajlović: Mogućim nelegalnim aktivnostima EPS da se bave nadležne institucije
N1 Info 02.11.2021
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je da, ukoliko je neko prisluškivao predsednika Srbije Aleksandra Vučića ili članove Vlade, treba za to da odgovara. Ona je za TV Hepi komentarisala medijske napise o tome da je rukovodstvo EPS… »
Mihajlović: Nadležne institucije da provere da li je EPS priskuškivao
Nova 02.11.2021
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je danas da, ukoliko je neko prisluškivao predsednika Srbije Aleksandra Vučića ili članove Vlade, treba za to da odgovara. Ona je za TV Hepi komentariše medijske napise o tome da je rukovodstvo… »
Vesti dana »
Srbija pod udarom ekstremnog toplotnog talasa sa temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 74 povezane
Uhapšene tri osobe zbog sumnje da su usmrtile muškarca na Paliluli
RINA pre 51 minutajoš 22 povezane
Udruženja za zaštitu životinja traže povlačenje Nactra zakona o dobrobiti životinja
Serbian News Media pre 2 satajoš 8 povezanih
Studenti u blokadi povodom godišnjice Oluje: Oni koji se ne sećaju prošlosti osuđeni su da je ponove
Insajder pre 31 minutajoš 99 povezanih




