Povezane vesti

Pogibija dečaka Bahati vozač: Saučešće porodici, nisam video decu Deda malog Stefana: Ne prihvatamo njegovo saučešće

Pogibija dečaka Bahati vozač: Saučešće porodici, nisam video decu Deda malog Stefana: Ne prihvatamo njegovo saučešće

Kurir 02.11.2021
Lazar Galić koji je optužen da je izazvao tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je na Karaburmi nastradao Stefan B. (9) izjavio je na početku suđenja da se ne oseća krivim. Lazar Galić koji je optužen da je 17. jula na Karaburmi u Beogradu izazvao… »
"Uništio sam dve porodice": Ovako se branio Lazar Galić koji je optužen da je izazvao nesreću u kojoj je stradao Stefan b.

"Uništio sam dve porodice": Ovako se branio Lazar Galić koji je optužen da je izazvao nesreću u kojoj je stradao Stefan b.

Večernje novosti 02.11.2021
Foto: M. S./Fejsbuk/OFK "Gol" - Velika je tragedija ovo što se desilo i bol sa kojim ću da živim, a ne znam kako - rekao je Galić, tvrdeći da je svestan da je uništio dve porodice. - I ja sam otac dvoje dece, izjavio sam saučešće porodici… »
Sramna odbrana vozača s Karaburme koji je pregazio Stefana: Galić se prvi put izjasnio o jezivoj nesreći na Karaburmi, pa…

Sramna odbrana vozača s Karaburme koji je pregazio Stefana: Galić se prvi put izjasnio o jezivoj nesreći na Karaburmi, pa…

Blic 02.11.2021
Lazar Galić, koji je optužen da je 17. jula na Karaburmi u Beogradu izazvao saobraćajnu nesreću u kojoj je na pešačkom prelazu poginuo Stefan Balić, a njegovi brat i otac povređeni, danas je pred sudom izjavio saučešće porodici, a onda je izneo… »
Stefanov deda posle suđenja galiću: Sve što želim je da bude osuđen na doživotnu, ne samo zbog mog unuka, već i zbog…

Stefanov deda posle suđenja galiću: Sve što želim je da bude osuđen na doživotnu, ne samo zbog mog unuka, već i zbog…

Kurir 02.11.2021
Boban B., deka preminulog Stefana kaže da saučešće Lazara Galića neće prihvatiti. Podsetimo, na današnjem suđenju, Lazar Galić, optužen da je izazvao nesreću u kojoj je poginuo Stefan B. na Karaburmi, izjavio je saučešće porodici. - Da je on… »
Vozač koji je udario dvoje dece: Ja ću morati da živim s tim

Vozač koji je udario dvoje dece: Ja ću morati da živim s tim

Dnevnik 02.11.2021
BEOGRAD: Lazar Galić izjavio je danas u Prvom osnovnom sudu u Beogradu da oseća ljudsku krivicu zbog tragedije koja se dogodila kada je 18. jula uveče na Karaburmi svojim automobilom udario dvoje dece od pet i devet godina na pešačkom prelazu, kao i… »

Vesti dana »