Povezane vesti

Konte: Odlučio sam da prihvatim priliku koja se ponovo ukazala

Konte: Odlučio sam da prihvatim priliku koja se ponovo ukazala

N1 Info 02.11.2021
U prvoj izjavi od povratka u Premijer ligu, Antonio Konte rekao je da je srećan zbog povratka trenerskom poslu i objasnio je zašto je prošlog leta odbio istu ovu ponudu. „Veoma sam srećan što se vraćam trenerskom poslu, ali i što se vraćam u… »
Zvanično: Konte novi trener Totenhema!

Zvanično: Konte novi trener Totenhema!

Večernje novosti 02.11.2021
FOTO: AP Konte (52) je sa Totenhemom, koji trenutno zauzima deveto mesto u Premijer ligi, potpisao ugovor do leta 2023. godine, uz mogućnost produženja saradnje. Prethodno je Totenhem u ponedeljak raskinuo saradnju sa Nunom Espiritom Santom, koji je na… »
Gotovo je – italijanski stručnjak predstavljen u Londonu: Konte je novi trener Totenhema, sada svi čekaju da eksplodira…

Gotovo je – italijanski stručnjak predstavljen u Londonu: Konte je novi trener Totenhema, sada svi čekaju da eksplodira…

Hot sport 02.11.2021
Više nema dileme, Antonio Konte je novi trener Totenhema. Nakon serije loših rezultata, velikan iz Londona je Nunu Espiritu Santu uručio otkaz, a na njegovo mesto dolazi proslavljeni italijanski strateg. Pre nego što je odlučio da preuzme kormilo… »
Zvanično: Antonio Konte je novi trener Totenhema, dobio ugovor vredan 15 miliona evra

Zvanično: Antonio Konte je novi trener Totenhema, dobio ugovor vredan 15 miliona evra

Vesti online 02.11.2021
Italijanski trener Antonio Konte zvanično je novi menadžer fudbalera Totenhema, objavio je klub. Kako je saopšteno, Konte je potpisao ugovor do leta 2023 .godine. – Izuzetno sam srećan što sam se vratio trenerskom poslu i to u klubu iz Premijer… »
Zvanično je - Buongiorno Antonio!

Zvanično je - Buongiorno Antonio!

Sportske.net 02.11.2021
Antonio Konte je novi menadžer Totenhema! Londonski klub je upravo potvrdio dogovor, Konte je potpisao ugovor do juna 2023. godine uz mogućnost produžetka saradnje na još jednu sezonu. "Izuzetno sam srećan što sam se vratio trenerskom poslu u… »
Konte otkrio zašto nije preuzeo Totenhem letos: Boleo me raskid s Interom

Konte otkrio zašto nije preuzeo Totenhem letos: Boleo me raskid s Interom

Nova 02.11.2021
Antonio Konte preuzeo je Totenhem, a na konferenciji je otkrio zašto nije do dogovora došlo letos. Totenhem je želeo još letos da dovede Kontea, ali je Nuno Espirito Santo došao u klub. Posle ovog vikenda, uručen mu je otkaz, kulminiralo je sve… »

Vesti dana »