Povezane vesti
Hapšenje u Inđiji Muškarci proizvodili eksploziv i oružje!
Alo 02.11.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Inđiji, uhapsili su T. J. (31) i L. J. (20), zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Prilikom redovne… »
Hapšenje dva mladića u Inđiji: Policajci zaustavili automobil, pa pronašli oružje
Telegraf 02.11.2021
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati. T. J. (31) i L. J. (20) iz Inđije uhapšeni su zbog sumnje da su izvršili krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Policija je u tom gradu… »
Uhapšeni zbog nošenja oružja u Inđiji
RTV 02.11.2021
INĐIJA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Inđiji, uhapsili su T. J. (31) i L. J. (20), zbog postojanja osnova sumnjе da su izvršili krivično dеlo nеdozvoljеna proizvodnja, držanjе, nošеnjе i promеt oružja i еksplozivnih matеrija. Prilikom… »
Smederevska Palanka: Zaplenjene bombe i pištolj
Pressek 02.11.2021
Policija je uhapsila D. B. (65) iz okoline Smederevske Palanke, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Policija je pretresom kuće i dvorišta… »
Vesti dana »

Vučić: Poseta Japanu bila veoma dobra i plodonosna, očekujem velike rezultate
Telegraf pre 30 minutajoš 5 povezanih

Na današnji dan: Napravljena prva long-plej gramofonska ploča, ubijen Bris Taton
Radio 021 pre 6 minutajoš 3 povezane