Povezane vesti

"Ispunio sam sve što sam obećao mitropolitu Amfilohiju": Krivokapić posetio Beograd

"Ispunio sam sve što sam obećao mitropolitu Amfilohiju": Krivokapić posetio Beograd

Telegraf 02.11.2021
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić je po dolasku u Beograd položio venac pored spomen-ploče ubijenom premijeru Srbije Zoranu Đinđiću. Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić kaže da je ispunio ono što je obećao mitropolitu Amfilohiju -… »
Krivokapić položio venac na spomen-ploču Djindjiću

Krivokapić položio venac na spomen-ploču Djindjiću

Beta video 02.11.2021
BEOGRAD - Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić položio je danas venac na spomen-ploču nekadašnjem premijeru Srbije Zoranu Djindjiću, na mestu gde je ubijen. (pokrivalice) Beta/MOD… »
Krivokapić u poseti Srbiji: Cilj unapređenje odnosa

Krivokapić u poseti Srbiji: Cilj unapređenje odnosa

Sputnik 02.11.2021
Predsednik Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić doputovao je danas u dvodnevnu zvaničnu posetu Beogradu, gde je poručio da je cilj njegovog dolaska unapređenje saradnje sa Srbijom. Krivokapić je po dolasku položio venac na spomen ploču ubijenom… »
PETSTOKEC (501) DIPLOMATIJA- Ministar Nedimović dočekao premijera Crne Gore u farmerkama i bez kravate!

PETSTOKEC (501) DIPLOMATIJA- Ministar Nedimović dočekao premijera Crne Gore u farmerkama i bez kravate!

U centar 02.11.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić došao je u dvodnevnu posetu Srbiji ali ga na aerodromu nije dočekala koleginica Ana Brnabić. Umesto nje pojavio se ministar poljoprivrede Branislav Nedimović i to u odevnoj kombinaciji koju protokol prilikom… »
Djukić: Ni na slavi se gosti ne dočekuju u izlizanim farmerkama

Djukić: Ni na slavi se gosti ne dočekuju u izlizanim farmerkama

Radio sto plus 02.11.2021
Potpredsednik vlade i ministar poljoprivrede Branislav Nedimović danas je u ime Vlade Srbije dočekao crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića, koji je po prvi put došao u zvaničnu posetu Srbiji. U čast dolaska premijera Krivikapića, na beogradskom… »
"Položio sam venac na ploču dr Đinđiću" Krivokapić stigao u Beograd, sastao se sa premijerkom Brnabić (foto)

"Položio sam venac na ploču dr Đinđiću" Krivokapić stigao u Beograd, sastao se sa premijerkom Brnabić (foto)

Srbija danas 02.11.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić položio je danas venac na spomen-ploču nekadašnjem premijeru Srbije Zoranu Đinđiću, na mestu gde je ubijen. - Danas sam, u dvorištu Vlade Srbije, u prisustvu premijerke Ane Brnabić, položio venac na… »

Vesti dana »