Povezane vesti

Brnabić o dočeku crnogorskog premijera: Nedimović nije poštovao dres kod ali nije bilo zle namere

Brnabić o dočeku crnogorskog premijera: Nedimović nije poštovao dres kod ali nije bilo zle namere

Beta video 03.11.2021
BEOGRAD - Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da ministar poljoprivrede Branislav Nedimović nije poštovao ``dres kod`` prilikom dočeka predsednika Vlade Crne Gore Zdravka Krivokapića na beogradskom aerodromu, ali i dodala da iza tog postupka… »
Krivokapić: Ja se nisam obazirao kako je Nedimović obučen, dočekan sam srdačno

Krivokapić: Ja se nisam obazirao kako je Nedimović obučen, dočekan sam srdačno

Radio sto plus 03.11.2021
„Gospodin (potpredsednik vlade Branislav) Nedimović je bio izuzetno srdačan i prijatan i u tom delu tehničkog prijema ja se nisam obazirao ko kako izgleda. Znam da možda to u diplomatskom smislu može da predstavlja odredjenu poruku. Ali upravo… »
Premijerka o dočeku krivokapića: "Kako se Nedimović oblači, sad je bio i dobar"

Premijerka o dočeku krivokapića: "Kako se Nedimović oblači, sad je bio i dobar"

Srbija danas 03.11.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić kazala je danas da je ministar poljoprovrede Branislav Nedimović koji je juče na aerodromu dočekao premijera Crne Gore Zdravka Krivokapića u farmericama bio prilično sređen, kakav je njegov uobičajan dres kod. - On… »
Brnabić i Krivokapić komentarisali Nedimovićev "dres kod" na dočeku: Zašto je ministar došao u farmerkama?

Brnabić i Krivokapić komentarisali Nedimovićev "dres kod" na dočeku: Zašto je ministar došao u farmerkama?

Telegraf 03.11.2021
Prekršen je dres kod, u vezi sa diplomatskom posetom, ali bez ikakve zle namere. Koliki je značaj ove posete pokazao je način na koji smo se svi, iz državnog vrha, poneli prema premijeru Krivokapiću - izjavila je predsednica Vlade. Moja je greška… »
Crnogorski mediji: Srbija pokazala nepoštovanje prema Krivokapiću

Crnogorski mediji: Srbija pokazala nepoštovanje prema Krivokapiću

Vesti online 03.11.2021
Zvanična poseta crnogorskog premijera Zdravka Krivokapića Srbiji i njegov doček na beogradskom aerodromu i u Crnoj Gori su mahom ocenjeni kao diplomatski skandal. Prema pisanju crnogorskih medija, srpske vlasti su odlukom da Krivokapića dočeka… »
Crnogorska opozicija: Doček Krivokapića u Beogradu poniženje za Crnu Goru

Crnogorska opozicija: Doček Krivokapića u Beogradu poniženje za Crnu Goru

Novi magazin 03.11.2021
Profesor međunarodnih odnosa na Univerzitetu u Bostonu i nekadašnji crnogorski diplomata Vesko Garčević ocenio je da način na koji je premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić dočekan u Beogradu potvrđuje nadmeni stav Beograda i da Crna Gora sa… »
Crnogorska opozicija: Doček Krivokapića u Beogradu poniženje za Crnu Goru

Crnogorska opozicija: Doček Krivokapića u Beogradu poniženje za Crnu Goru

N1 Info 03.11.2021
Profesor međunarodnih odnosa na Univerzitetu u Bostonu i nekadašnji crnogorski diplomata Vesko Garčević ocenio je da način na koji je premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić dočekan u Beogradu potvrđuje nadmeni stav Beograda i da Crna Gora sa… »

Vesti dana »