Povezane vesti
Rezultati izbora na Kosovu: Po 206 odbornika LDK i PDK, Srpska lista 147
Nova 03.11.2021
Centralna izborna komisija (CIK) objavila je danas konačne rezultate lokalnih izbora za 38 skupština opština, odnosno 1.002 odbornika. Najveću podršku birača zadobila je LDK, slede PDK i Samoopredeljenje, dok je Srpska lista četvrta po broju osvojenih… »
CIK objavio konačne rezultate: Srpskoj listi 147 odbornika
Dnevnik 03.11.2021
PRIŠTINA: Centralna izborna komisija u Prištini objavila je konačne rezultate glasanja za odbornike u lokalnim parlamentima, prema kojima će Srpska lista u opštinama u kojima je učestvovala na izborima imati 147 odbornika. Demokratska partija Kosova i… »
Cik objavio konačne rezultate: Srpskoj listi 147 odbornika
Telegraf 03.11.2021
Demokratska partija Kosova i Demokratski savez Kosova osvojili su po 206 mesta u parlamentima. Centralna izborna komisija u Prištini objavila je konačne rezultate glasanja za odbornike u lokalnim parlamentima, prema kojima će Srpska lista u opštinama u… »
Samoopredeljenje na trećem mestu po broju odbornika u lokalnim skupštinama na KiM
RTS 03.11.2021
Vladajući pokret Samoopredeljenje premijera Aljbina Kurtija treća je stranka po ukupnom broju osvojenih odborničkih mesta u lokalnim skupštinama na izborima održanim 17. oktobra na Kosovu I Metohiji. Prema konačnim rezulatatima Centralne izborne komisije… »
Vesti dana »

Veliki ruski napad na Kijev: Najmanje 13 mrtvih, više od 40 ranjenih
BBC News pre 8 minutajoš 28 povezanih

Novi Sad: Kod Filozofskog jutros mirno, ispred ulaza u zgradu dvojica pripadnika policije
Euronews pre 41 minutajoš 22 povezane

Ameri gledaju i ne veruju! Oglasila se NBA liga zbog Nikole Jokića (video)
Večernje novosti pre 33 minutajoš 29 povezanih

Paradi u Pekingu 3. septembra prisustvovaće Kim Džong Un, Vladimir Putin i Masud Pezeškijan
Beta pre 53 minutajoš 20 povezanih

Trgovci sa ministrom finansija i trgovine postigli dogovor o ograničavanju marži
BizLife pre 32 minutajoš 21 povezana