Povezane vesti

Grujić ne krije sreću posle Milana: Zadovoljan sam svojom igrom

Grujić ne krije sreću posle Milana: Zadovoljan sam svojom igrom

Nova 04.11.2021
Srpski fudbaler Marko Grujić kaže da je zadovoljan svojom igrom u meču sa Milanom u sredu uveče i da je remi pravedan rezultat. Porto i Milan su odigrali 1:1 u meču četvrtog kola grupe B, pa „zmajevi“ imaju pet bodova i nalaze se na drugom mestu… »
Klop: Skoro savršen meč protiv Atletika, sad da pobedimo Porto zbog para

Klop: Skoro savršen meč protiv Atletika, sad da pobedimo Porto zbog para

Nova 04.11.2021
Menadžer fudbalera Liverpula Jirgen Klop izjavio je da je njegov tim odigrao gotovo savršenu utakmicu. Liverpul je u četvrtom kolu Lige šampiona pobedio Atletiko Madrid sa 2:0, i tako osigurao plasman u osminu finala. „Mislim da smo odigrali skoro… »
Klop: Odigrali smo gotovo savršenu utakmicu

Klop: Odigrali smo gotovo savršenu utakmicu

Novi magazin 04.11.2021
Trener fudbalera Liverpula Jirgen Klop izjavio je da je njegov tim odigrao gotovo savršenu utakmicu protiv Atletiko Madrida. Liverpul je u četvrtom kolu Lige šampiona pobedio Atletiko Madrid sa 2:0, i tako osigurao plasman u osminu finala. "Mislim da… »
Presušila sreća Zvezdinog „dželata“, Inter prejak za Šerif

Presušila sreća Zvezdinog „dželata“, Inter prejak za Šerif

Nova 04.11.2021
Fudbaleri Intera iz Milana pobedili su na gostovanju ekipu Šerifa iz Tiraspolja sa 3:1, u meču četvrtog kola Grupe D Lige šampiona. Italijanski tim je poveo golom hrvatskog igrača Marcela Brozovića u 54. minutu, koji je iz šesnaesterca uputio… »
Liverpul sa prvog mesta u grupi do osmine finala Lige šampiona

Liverpul sa prvog mesta u grupi do osmine finala Lige šampiona

Danas 03.11.2021
Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na svom terenu ekipu Atletiko Madrida sa 2:0, u utakmici četvrtog kola Lige šampiona i tako obezbedili plasman u osminu finala sa prvog mesta Grupe B. „Redsi“ su prvi na tabeli Grupe B sa maksimalnih 12… »

Vesti dana »