Povezane vesti

VIDEO Kvart u kom živi Novaković ponovo izlepljen plakatima: "Da se vidi kako ne napadaju tuđu decu"

VIDEO Kvart u kom živi Novaković ponovo izlepljen plakatima: "Da se vidi kako ne napadaju tuđu decu"

Radio 021 04.11.2021
Kvart u kom stanuje predsednik Gradskog odbora Narodne stranke Borislav Novaković ponovo je izlepljen plakatima sa njegovim likom. Ovo nije prvi put da se lepe plakati usmereni protiv Novakovića u kvartu u kom živi. Isto je bilo učinjeno i u oktobru… »
Plakati protiv Borislava Novakovića i njegovog sina u kvartu u kome žive

Plakati protiv Borislava Novakovića i njegovog sina u kvartu u kome žive

N1 Info 04.11.2021
Deo Novog Sada u kome živi predsednik Gradskog odbora Narodne stranke Borislav Novaković sa porodicom ponovo je izlepljen plakatima sa njegovim likom. Novaković je na društvenim mrežama objavio snimak na kojem se vide izlepljeni plakati. „Da… »
„SNS započeo lov na protivnike, da Srbija vidi kako Vučić ne napada tuđu decu“

„SNS započeo lov na protivnike, da Srbija vidi kako Vučić ne napada tuđu decu“

Nova 04.11.2021
Deo Novog Sada u kome živi predsednik Gradskog odbora Narodne stranke Borislav Novaković sa porodicom ponovo je izlepljen uvredljivim plakatima sa njegovim likom. Govoreći za Nova.rs, Novaković je rekao da je u pitanju poziv na linč i početak sezone… »
NOVAKOVIĆ: Kvart u kom živim izlepljen plakatima na kojima se targetiramo moj sin i ja (VIDEO)

NOVAKOVIĆ: Kvart u kom živim izlepljen plakatima na kojima se targetiramo moj sin i ja (VIDEO)

Moj Novi Sad 04.11.2021
Predsednik GO Narodne stranke i bivši gradonačelnik Novog Sada Borislav Novaković objavio je rano jutros da je kvart u kom živi oblepljen plakatima sa njegovim i likom njegovog sina. On je na svom Fejsbuk profilu postavio video u kom se vide delom… »
Plakati protiv Borislava Novakovića i njegovog sina u kvartu u kome žive

Plakati protiv Borislava Novakovića i njegovog sina u kvartu u kome žive

Nova 04.11.2021
Deo Novog Sada u kome živi predsednik Gradskog odbora Narodne stranke Borislav Novaković sa porodicom ponovo je izlepljen plakatima sa njegovim likom. Novaković je na društvenim mrežama objavio snimak na kojem se vide izlepljeni plakati. „Da… »
Novi Sad: Izlepljeni plakati protiv Borislava Novakovića i njegovog sina

Novi Sad: Izlepljeni plakati protiv Borislava Novakovića i njegovog sina

Novi magazin 04.11.2021
Deo Novog Sada u kojem živi predsednik Gradskog odbora Narodne stranke Borislav Novaković sa porodicom ponovo je izlepljen plakatima sa njegovim likom. Na plakatu je prikazan kadar sa nadzorne kamere koja je snimila njegovog sina prilikom razbijanja… »

Vesti dana »