Povezane vesti
EBRD: Ekonomski učinak BiH premašio očekivanja
Slobodna Evropa 04.11.2021
Ekonomski učinak Bosne i Hercegovine (BIH) premašio je očekivanja u drugom tromjesečju 2021. godine, navodi se u izvještaju Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) objavljenom u četvrtak, 4. novembra. EBRD u izvještaju o zemljama Zapadnog Balkana… »
Evropska banka pozitivno ocenila srpsku privredu: Šta je najviše doprinelo rastu?
Telegraf 04.11.2021
Banka je podigla prognozu rasta za region Zapadnog Balkana za 2021. godinu na 6,4 odsto. Evropska banka za obnovu i razvoj (EBRD) predviđa privredni rast Srbije od 6,5 posto u ovoj godini i od 4,3 procenta u 2022, u novim ekonomskih prognozama… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO „Pumpaj, pumpaj“ odjekuje Novim Beogradom, blokirana Autokomanda: Bajkeri i 63 padobranska formirali zaštitini prsten kod Skupštine
Nova pre 1 minutjoš 81 povezana

Beograd na nogama pred protest studenata, incident u Žarkovu, troje povređeno
BBC News pre 0 minutajoš 11 povezanih

Tužilaštvo naložilo hitnu identifikaciju muškarca zbog pretnji automatskom puškom na društvenim mrežama
N1 Info pre 23 minutajoš 13 povezanih