Povezane vesti

Prostori neslobode u JDP-u

Prostori neslobode u JDP-u

Politika 05.11.2021
Predstava „Te noći sam je video” Draga Jančara u režiji Janeza Pipana, imala je beogradsku premijeru na sceni „LjubaTadić” u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Slikovit Jančarev roman u kome kao i u drugim delima, između ostalog govori o… »
Posle četiri sata predstave “Te noći sam je video” četiri minuta aplauza

Posle četiri sata predstave “Te noći sam je video” četiri minuta aplauza

N1 Info 05.11.2021
Predstava “Te noći sam je video” (To noč sem jo videl) Draga Jančara u režiji Janeza Pipana u koprodukciji četiri regionalna teatra, izvedena je premijerno u četvrtak na Sceni „Ljuba Tadić” u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Ovaj komad… »
Posle 4 sata predstave “Te noći sam je video” 4 minuta aplauza VIDEO

Posle 4 sata predstave “Te noći sam je video” 4 minuta aplauza VIDEO

Nova 05.11.2021
Predstava “Te noći sam je video” (To noč sem jo videl) Draga Jančara u režiji Janeza Pipana u koprodukciji četiri regionalna teatra, izvedena je sinoć na Sceni „Ljuba Tadić” u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Iako je juče bio pravi… »
Održana premijera drame "Te noći sam je video" u JDP-u: Priču o ljubavi, lepoti i strasti, u vihoru Drugog svetskog rata

Održana premijera drame "Te noći sam je video" u JDP-u: Priču o ljubavi, lepoti i strasti, u vihoru Drugog svetskog rata

Blic 05.11.2021
Premijera istorijske melodrame "Te noći sam je video" prema istoimenom romanu slovenačkog književnika Draga Jančara, u režiji Janeza Pipana, izvedena je večeras na velikoj sceni "Ljuba Tadić" Jugoslovenskog dramskog pozorišta. U pitanju je… »

Vesti dana »