Povezane vesti

Mi smo uništeni, bila je svetlo života: Oglasila se Tinina porodica - bežali od rata, a sad ih zadesila nezamisliva bol!

Mi smo uništeni, bila je svetlo života: Oglasila se Tinina porodica - bežali od rata, a sad ih zadesila nezamisliva bol!

Mondo 05.11.2021
Tinina porodica ističe da su oduvek bežali od rata, a da je na kraju Tina poginula maltene na kućnom pragu u Las Vegasu. Tinina porodica ističe da su oduvek bežali od rata, a da je na kraju Tina poginula maltene na kućnom pragu u Las Vegasu. Đorđe… »
NFL igrač bahato vozeći usmrtio Srpkinju u Las Vegasu

NFL igrač bahato vozeći usmrtio Srpkinju u Las Vegasu

Vesti online 05.11.2021
Advokat porodice Tintor, čija 23-godišnja ćerka Tina Tintor je poginula u saobraćajnoj nesreći u Las Vegasu koju je izazvao igrač američkog fudbala Henri Rags, iz kluba Las Vegas Rejdersi, saopštio je da je njen tragični gubitak “uništio njenu… »
NFL igrač bahato vozeći usmrtio Srpkinju u Las Vegasu, porodica skrhana

NFL igrač bahato vozeći usmrtio Srpkinju u Las Vegasu, porodica skrhana

N1 Info 05.11.2021
Advokat porodice Tintor, čija 23-godišnja ćerka Tina Tintor je poginula u saobraćajnoj nesreći u Las Vegasu koju je izazvao igrač američkog fudbala Henri Rags, iz kluba Las Vegas Rajdersi, saopštio je da je njen tragični gubitak "uništio njenu… »
Užas! Pijani sportista ubio srpkinju: Devojka živa gorela i vrištala iz zapaljenog automobila!

Užas! Pijani sportista ubio srpkinju: Devojka živa gorela i vrištala iz zapaljenog automobila!

Kurir 05.11.2021
Tina Tintor, koja je u Americi živela s porodicom, poginula sa svojim psom u nesreći koju je izazvao igrač američkog fudbala Henri Rags. Srpkinja Tina Tintor (23) poginula je u teškoj saobraćajnoj nesreći u Las Vegasu, kada je na njen automobil… »
"Živela je za porodicu, roditeljima je bila sve": Oglasili se advokati porodice Srpkinje stradale u Vegasu

"Živela je za porodicu, roditeljima je bila sve": Oglasili se advokati porodice Srpkinje stradale u Vegasu

Telegraf 05.11.2021
Tina je stradala kada je poznati američki sportista, krećući se brzinom od 250 kilometara na sat svojom "korvetom" udario u njenu "tojotu". Nakon stravičnog udarca Tinin automobil se zapalio. Advokatska kancelarija, koja zastupa porodicu Tine Tintor… »
Uznemirujući video 18+ nakon pogibije tine u Las Vegasu: Pijani Rags sedi na putu plače i vrišti, dok Srpkinja živa gori u…

Uznemirujući video 18+ nakon pogibije tine u Las Vegasu: Pijani Rags sedi na putu plače i vrišti, dok Srpkinja živa gori u…

Kurir 05.11.2021
Uznemirijući snimak neposredno nakon saobraćajne nesreće u Las Vegasu u kojoj je poginula mlada devojku srpskog porekla Tinu Tintor (23), kada je na njen automobil naleteo igrač američkog fudbala Henri Rags, koji je bio pijan, pojavio se na… »
Jeziv snimak: Srpkinja izgorela u automobilu, a NFL zvezda plače zbog krivice

Jeziv snimak: Srpkinja izgorela u automobilu, a NFL zvezda plače zbog krivice

Nova 05.11.2021
Velika tragedija potresla je Sjedinjene Američke Države nakon što je Henri Rags Treći, NFL igrač, izazvao fatalnu saobraćajnu nesreću. I danima nakon ove tragedije nastavljaju da se pojavljuju jezivi video snimci. Život je u udesu izgubila Tina… »
"Čuo sam vrisak, ali bila je zaglavljena u autu, nisam uspeo da je: Izvučem..." Radnik video kako je poginula Srpkinja Tina…

"Čuo sam vrisak, ali bila je zaglavljena u autu, nisam uspeo da je: Izvučem..." Radnik video kako je poginula Srpkinja Tina…

Blic 04.11.2021
Čuo sam vrisak i brzo sam dotrčao. Nisam uspeo da je izvučem iz automobila jer je bila zaglavljena, rekao je Aleksandar Hart, radnik obezbeđenja objekta koji se nalazi u blizini mesta na kom je Tina Tintor (23), Srpkinja koja je živela u Los… »

Vesti dana »