Povezane vesti

Istraga ubistva porodice iz Aleksinca: Džonića odaju vraćen dug i naručen prigušivač

Istraga ubistva porodice iz Aleksinca: Džonića odaju vraćen dug i naručen prigušivač

Politika 05.11.2021
U Višem tužilaštvu u Nišu do sada je saslušano 17 svedoka, a dvojica koja su juče svedočila osumnjičenog direktno dovode u vezu sa zločinom. Niš – U Višem javnom tužilaštvu u Nišu u postupku protiv Gorana Džonića (59), vatrogasca u… »
Džonić promenio ploču! Plakao na saslušanju: Pustite mi sinove, oni su nevini! Podmetnuli su mi pare

Džonić promenio ploču! Plakao na saslušanju: Pustite mi sinove, oni su nevini! Podmetnuli su mi pare

Kurir 05.11.2021
Bivši vatrogasac osumnjičen za ubistvo tročlane porodice Đokić pred tužiocem menjao raspoloženja i pozivao se na boga, ističući da je veliki vernik i da je više puta posetio manastir Hilandar. Đokiće nisam ubio ja, ali nisu ni moji sinovi! Oni… »
Džonić zapanjio na saslušanju - svaku izjavu započinjao istom psovkom: Plakao, smejao se pa pominjao Boga i hilandar

Džonić zapanjio na saslušanju - svaku izjavu započinjao istom psovkom: Plakao, smejao se pa pominjao Boga i hilandar

Mondo 05.11.2021
Bivši vatrogasac Goran Džonić, optužen za trostruko ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca, je u četvrtak po podne ponovo priveden u tužilaštvo kako bi razjasnio nelogičnosti u svojim prethodnim iskazima, ali je ovog puta bio još nelogičniji… »
Zašto, Gordana, sejo, od ubice ne pobeže?! Jecaji i plač odzvanjali grobljem u Moravcu, brutalno ubijenim Đokićima dat…

Zašto, Gordana, sejo, od ubice ne pobeže?! Jecaji i plač odzvanjali grobljem u Moravcu, brutalno ubijenim Đokićima dat…

Kurir 05.11.2021
Četrdesetodnevni pomen porodici Đokić obeležava se danas u Moravcu, a istraga o njihovom ubistvu i dalje traje. Porodica, ali i meštani Moravca okupili su se na groblju na kom se čuje samo plač. - Zašto, Gordana sejo, od ubice ne pobeže.. Umesto… »
"Novosti" saznaju: Ovo je DŽonićev iskaz, evo kako se branio osumnjičeni za ubistvo Đokića

"Novosti" saznaju: Ovo je DŽonićev iskaz, evo kako se branio osumnjičeni za ubistvo Đokića

Večernje novosti 05.11.2021
OSUMNJIČEN Goran DŽonić, Foto Privatna arhiva Ovako se, između ostalog, juče branio Goran DŽonić pred Višim javnim tužilaštvom u Nišu, gde je četiri sata saslušavan kao glavnoosumnjičeni za ubistvo porodice Đokić. On je pred tužioca… »
Tuga u moravcu! Održava se četrdesetodnevni pomen porodici Đokić, majka ubijenog očajna (foto)

Tuga u moravcu! Održava se četrdesetodnevni pomen porodici Đokić, majka ubijenog očajna (foto)

Večernje novosti 05.11.2021
Foto: J. Ćosin U selu Moravac tuga i muk, žitelji žale za gubitkom. - Nije mrava zgazilo, moje dete, da mi te neko tako mlado uzme. Ne živi mi se bez njih. Bože mili, Bože - rekla je Stojanka, majka ubijenog Gorana. Foto: J. Ćosin Podsetimo, Goran… »
Džonić saslušavan četiri sata: Poziva se na Boga, ali nastavlja da laže

Džonić saslušavan četiri sata: Poziva se na Boga, ali nastavlja da laže

Nova 05.11.2021
Goran Džonić iz aleksinačkog sela Moravac, osumnjičen za ubistvo brata od tetke Gorana Đokića, njegove supruge Gordane i dvadesetpetogodišnje ćerke Lidije, ponovo je juče pred Višim javnim tužilaštvom u Nišu negirao zločin. Tokom… »
Svi detalji svedočenja džonića - jednim potezom šokirao sve: Pretio da će se ubiti, pričao o posebnom mobilnom i benzinu

Svi detalji svedočenja džonića - jednim potezom šokirao sve: Pretio da će se ubiti, pričao o posebnom mobilnom i benzinu

Mondo 05.11.2021
Goran Džonić koji je osumnjičen da je brutalno ubio svoje rođake, Gorana, Gordanu i Lidiju Đokić iz Aleksinca, saslušan je juče u Višem javnom tužilaštvu u Nišu. Goran Džonić koji je osumnjičen da je brutalno ubio svoje rođake, Gorana… »
Kao kula od karata: Ruši se Džonićeva odbrana, svedoci i svi dokazi ukazuju da je on jedini ubica porodice Đokić

Kao kula od karata: Ruši se Džonićeva odbrana, svedoci i svi dokazi ukazuju da je on jedini ubica porodice Đokić

Blic 05.11.2021
Kao kula od karata, ruši se odbrana penzonisanog vatrogasca Gorana Džonića iz Moravca (59) koji je osumnjičen da je 27. septembra na monstruozan način ubio brata od tetke Gorana Đokića (57), njegovu suprugu Gordanu (56) i ćerku Lidiju (26) iz… »

Vesti dana »