Povezane vesti

Tadić: Dodik vodi opasnu politiku, u moje vreme nije se tako ponašalo

Tadić: Dodik vodi opasnu politiku, u moje vreme nije se tako ponašalo

RTV 05.11.2021
SARAJEVO - Bivši predsednik Srbije i predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić smatra da je današnja politika na zapadnom Balkanu potpuno suprotna od onoga što je on radio. Tadić je za sarajevski "Dnevni avaz" rekao da je bio potpuno iskreno… »
Tadić: Dodik vodi opasnu politiku, u moje vreme nije se tako ponašao

Tadić: Dodik vodi opasnu politiku, u moje vreme nije se tako ponašao

Politika 05.11.2021
Bivši predsednik Srbije i predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić smatra da je današnja politika na zapadnom Balkanu potpuno suprotna od onoga što je on radio. Tadić je za sarajevski „Dnevni avaz” rekao da je bio potpuno iskreno za… »
Boris Tadić: Dodik zaoštrava retoriku na ekstremno opasan način

Boris Tadić: Dodik zaoštrava retoriku na ekstremno opasan način

Al Jazeera 05.11.2021
Bivši predsjednik Srbije Boris Tadić smatra da Dodik vezuje svoj politički opstanak za opstanak Repubike Srpske, a “to je katastrofa za RS”. Bivši predsjednik Srbije Boris Tadić ocijenio je da član Predsjedništva BiH Milorad Dodik zaoštrava… »
Tadić: Dodik zaoštrava retoriku na ekstremno opasan način

Tadić: Dodik zaoštrava retoriku na ekstremno opasan način

Slobodna Evropa 05.11.2021
Bivši predsjednik Srbije Boris Tadić ocijenio je da član Predsjedništva Bosne i Hercegovine (BiH) Milorad Dodik zaoštrava retoriku na ekstremno opasan način. On je u razgovoru s novinarima u glavnom gradu Azerbejdžana, gdje učestvuje u radu 8… »
Kakvo licemerje! Boris Tadić popljuvao Dodika u sarajevskim medijima - "ekstremno opasan"

Kakvo licemerje! Boris Tadić popljuvao Dodika u sarajevskim medijima - "ekstremno opasan"

Srbija danas 05.11.2021
Skandalozna izjava. Bivši predsednik Srbije i predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić smatra da je današnja politika na zapadnom Balkanu potpuno suprotna od onoga što je on radio. Tadić je za sarajevski "Dnevni avaz" rekao da je bio potpuno… »
Tadić: Dodik zaoštrava retoriku na ekstremno opasan način

Tadić: Dodik zaoštrava retoriku na ekstremno opasan način

N1 Info 05.11.2021
Bivši predsednik Srbije Boris Tadić ocenio je da član Predsedništva BiH Milorad Dodik zaoštrava retoriku na ekstremno opasan način. On je u razgovoru s novinarima u glavnom gradu Azerbejdžana, gde učestvuje u radu 8. Baku Globalnog foruma, kazao… »

Vesti dana »