Povezane vesti

Ološu, nikada te više neću braniti! Dejan poludeo - Sasuo Dalili sve u lice, pa šutirao stvari po kući (video)

Ološu, nikada te više neću braniti! Dejan poludeo - Sasuo Dalili sve u lice, pa šutirao stvari po kući (video)

Mondo 05.11.2021
Dejan Dragojević komentarisao je ponašanje svoje žene Dalile Dragojević koja ga je prema njegovim rečima "šutirala kao loptu". Dejan Dragojević komentarisao je ponašanje svoje žene Dalile Dragojević koja ga je prema njegovim rečima "šutirala… »
Ološu, na sve sam ćutao da bi ti ostala čista! Dejan se uneo ženi Dalili u lice, šutira pred sobom, pomenuo joj tetovaže…

Ološu, na sve sam ćutao da bi ti ostala čista! Dejan se uneo ženi Dalili u lice, šutira pred sobom, pomenuo joj tetovaže…

Kurir 05.11.2021
Dejan Dragojević komentarisao je ponašanje svoje žene Dalile Dragojević koja ga je prema njegovim rečima šutirala kao loptu. On se naljutio, pa je čak počeo da razbija sve ispred sebe. - Ljudi očekuju da uzmem da je izvređam, nisam takav. Za… »
Miki ogovarao dalilu, dragojevićki pala roletna pa raskrstila sa njim: Možete da iznosite mišljenja, ali vam neću ćutati…

Miki ogovarao dalilu, dragojevićki pala roletna pa raskrstila sa njim: Možete da iznosite mišljenja, ali vam neću ćutati…

Kurir 05.11.2021
U toku emisije "Gledanje snimaka" snimak koji je pušten bio je snimak na kojem Sandra Čaprić smiruje i savetuje Dejana Dragojevića usred konfliukta sa svojom ženom Dalilom Dragojević. Dalila Dragojević je prva dobila reč kako bi prokomentarisala… »
Dalila na ivici nervnog sloma zbog lažnih drugova: Dragojevićka poludela kad je čula šta miki i Rešićka pričaju o njoj…

Dalila na ivici nervnog sloma zbog lažnih drugova: Dragojevićka poludela kad je čula šta miki i Rešićka pričaju o njoj…

Kurir 05.11.2021
Nakon što je u rijalitiju "Zadruga" učesnicima pušten video snimak na kom se vidi razgovor Sandre Rešić i Dejana Dragojevića, nastao je novi haos u Beloj kući. - Sandra mi nikada nije ništa ovako rekla. Ovde vidimo nešto sasvim drugačije, dok je… »

Vesti dana »