Povezane vesti

Marijana Mićić duhovito prokomentarisala naslove da se venčala sa izabranikom Milošem Marjanovićem (FOTO)

Marijana Mićić duhovito prokomentarisala naslove da se venčala sa izabranikom Milošem Marjanovićem (FOTO)

Vesti online 05.11.2021
Juče je u domaćim medijima kao bomba odjeknula vest da se Marijana Mićić udala za svog izabranika Miloša Marjanovića, te da to dokazuje prstenje na njenoj ruci. Popularna glumica tu informaciju demantovala je prepiskom sa svojim momkom, a danas se… »
"NA ruci nemam burmu, ali imam flaster": Trudna Marijana Mićić se oglasila nakon što je primila drugu dozu vakcine (foto)

"NA ruci nemam burmu, ali imam flaster": Trudna Marijana Mićić se oglasila nakon što je primila drugu dozu vakcine (foto)

Večernje novosti 05.11.2021
Foto: Printscreen/PINK Ona je sada poručila da se nije udala, te da je na ruci zapravo imala flaster, a sve je to podelila uz fotografiju iz ambulante gde je primila drugu dozu vakcine protiv koronavirusa. - Dobro jutro. Na ruci nemam burmu, ali imam… »
"Vakcina, bolnica, groblje": Trudna Marijana Mićić dobija monstruozne poruke nakon revakcine u 8. mesecu

"Vakcina, bolnica, groblje": Trudna Marijana Mićić dobija monstruozne poruke nakon revakcine u 8. mesecu

Blic 05.11.2021
Marijana Mićić danas je podelila sa javnošću da je danas, u osmom mesecu trudnoće, primila drugu dozu vakcine protiv korona virusa, nakon čega su joj pojedini korisnici društvenih mreža slali jezive poruke. - Čestitke na ovako divnom potezu… »
Vakcina i groblje: Trudna Marijana Mićić dobija monstruozne poruke

Vakcina i groblje: Trudna Marijana Mićić dobija monstruozne poruke

Nova 05.11.2021
Marijana Mićić danas je podelila sa javnošću da je u osmom mesecu trudnoće primila drugu dozu vakcine protiv koronavirusa, nakon čega je krenula da dobija monstruzone poruke u kojima joj se sugeriše da će zbog vakcine umreti. „Čestitke na ovako… »
Trudna Marijana Mičić: Nisam se udala, ali sam se revakcinisala

Trudna Marijana Mičić: Nisam se udala, ali sam se revakcinisala

Nova 05.11.2021
Voditeljka i glumica Marijana Mićić juče se našla u centru pažnje zbog navoda da se udala, a ona se sada oglasila tim povodom - demantujući takve tvrdnje. Kaže "Nisam se udala, ali sam se revakcinisala". Sve je počelo kada je Marijana, koja je u… »
Trpela nasilje jer se vakcinisala, SAD poručuje "ko hoće, nek' čestita": Srpska glumica otkrila sve na Instagramu! Foto

Trpela nasilje jer se vakcinisala, SAD poručuje "ko hoće, nek' čestita": Srpska glumica otkrila sve na Instagramu! Foto

Mondo 05.11.2021
Marijana Mićić u isto vreme odgovorila antivakserima koji su je napali i svima koji misle da se udala. Marijana Mićić u isto vreme odgovorila antivakserima koji su je napali i svima koji misle da se udala Voditeljka i glumica Marijana Mićić se… »

Vesti dana »