Povezane vesti

Prijatelji i rodbina na pomenu jezivo ubijene porodice Đokić: Ovo su im ostavili na groblju, rođaci neutešni

Prijatelji i rodbina na pomenu jezivo ubijene porodice Đokić: Ovo su im ostavili na groblju, rođaci neutešni

Kurir 05.11.2021
Nakon što je danas održan pomen porodici Đokić koja je brutalno ubijena 26. septembra u Moravcu kod Aleksinca, neutešni rođaci i prijatelji, po starom običaju pored cveća na groblju ostavili su i hranu i piće. Tuga za tročlanom porodicom Đokić… »
VIDEO „Lido, umesto da te u belo oblačimo, u crnu zemlju te stavljamo“

VIDEO „Lido, umesto da te u belo oblačimo, u crnu zemlju te stavljamo“

Nova 05.11.2021
Porodica i prijatelji ubijene tročlane porodice Đokić okupili su se danas na groblju u selu Moravac kod Aleksinca kako bi obeležili 40 dana od zločina. Grobljem su odzvanjaju jauci majke ubijenog Gorana, koja još uvek ne može da se pomiri sa… »
"Nemam kome više da se nadam, ni kome večeru da: Spremam..." Leleci i plač nad grobom ubijene porodice Đokić, Goranova…

"Nemam kome više da se nadam, ni kome večeru da: Spremam..." Leleci i plač nad grobom ubijene porodice Đokić, Goranova…

Blic 05.11.2021
Leleci odjekuju grobljem u Žitkovcu gde porodica danas obeležava 40 dana od smrti, tačnije brutalnog ubistva Gorana, Gordane i Lidije Đokić. "Lele Lido, da li se u belo obečeš... Lele ubico, Bog te ubi što bar jednog ne ostavi u životu..." -… »
Bizarni detalji iskaza džonića: Đokići nisu ubijeni iz mog pištolja! Braća Jojke mi ga uzela ali nisu pucali! Kaže ima i…

Bizarni detalji iskaza džonića: Đokići nisu ubijeni iz mog pištolja! Braća Jojke mi ga uzela ali nisu pucali! Kaže ima i…

Kurir 05.11.2021
I na ovom saslušanju opet se ponašao neobično - vrdao je, bio nesiguran, menjao iskaz. NIŠ - Đokići nisu ubijeni iz mog pištolja a braća Jojke uzeli su moje oružje ali nisu pucali iz njega! Kad se sve završilo vratili su mi moj pištolj. Ne znam… »

Vesti dana »