Povezane vesti

Fudbaler Midtjilanda o atmosferi: Navijači su neverovatni, ovo je najluđi stadion na kojem sam igrao

Fudbaler Midtjilanda o atmosferi: Navijači su neverovatni, ovo je najluđi stadion na kojem sam igrao

Večernje novosti 05.11.2021
Tanjug/AP Podrška "delija" bila je dobra, ali klub iz Herninga je na kraju taj koji se radovao. - Ovo je definitivno najluđi stadion i najluđa atmosfera u kojoj sam igrao. Navijači su neverovatni, okruženje neprijateljsko, ali uživao sam - rekao je… »
Fudbaler Mitjilenda je fasciniran atmosferom na ‘marakani’: ‘Pogledaj koliko je to kul! Ovo je jedno od najluđih mesta…

Fudbaler Mitjilenda je fasciniran atmosferom na ‘marakani’: ‘Pogledaj koliko je to kul! Ovo je jedno od najluđih mesta…

Hot sport 05.11.2021
Danski igrač je prekinuo razgovor sa novinarima, kako bi posmatrao navijanje ‘Delija’. Fudbaleri Crvene zvezde su u četvrtak poraženi od Mitjilenda u 4. kolu grupne faze Lige Evrope. Utakmica u Beogradu je završena rezultatom 0:1. Crveno-beli su u… »
"Ovo je bolesno, ovo je ludilo": Napadač Midtjilanda o "Marakani": Nekada nismo smeli da pobedimo na ovakvim mestima!

"Ovo je bolesno, ovo je ludilo": Napadač Midtjilanda o "Marakani": Nekada nismo smeli da pobedimo na ovakvim mestima!

Sportal blic 05.11.2021
A šta bi bilo da je tek Marakana bila krcata? Fudbaler , Gustav Isaksen, imao je dosta razloga za zadovoljstvo posle sinoćne utakmice sa Crvenom zvezdom, , s obzirom na to da je prekršaja nad njim isključen Miloš Degenek na startu meča. Podsetimo… »

Vesti dana »