Povezane vesti

Ninu Badrić muvao slavni holivudski glumac: Pevačica otkrila sve detalje, priznala i zbog koga ga je odbila!

Ninu Badrić muvao slavni holivudski glumac: Pevačica otkrila sve detalje, priznala i zbog koga ga je odbila!

Mondo 05.11.2021
Nina Badrić priznala da ju je "startovao" poznati glumac. Nina Badrić priznala da ju je "startovao" poznati glumac. Nina Badrić iznenadila je sve priznanjem da ju je jednom prilikom u Monte Karlu pozvao na večeru holivudski glumac Kevin Kostner… »
Bila sam zaljubljena u idiota iz Zagreba: Nina Badrić odbila Kevina Kostnera

Bila sam zaljubljena u idiota iz Zagreba: Nina Badrić odbila Kevina Kostnera

Nova 05.11.2021
Pevačica Nina Badrić bila je gošća serijala "Fakap", gde je otkrila dosad nepoznate detalje o sebi. Ninu Badrić su u serijalu „Fakap“, koji se emituje na portalu Dnevnik.hr ugostile Mia Kovačić i Ida Prester, a već im je na početku priznala… »
Čuveni holivudski zavodnik je muvao: Nina Badrić priznala - Bila sam zaljubljena, pa sam ga odbila!

Čuveni holivudski zavodnik je muvao: Nina Badrić priznala - Bila sam zaljubljena, pa sam ga odbila!

Večernje novosti 04.11.2021
Foto: Printskrin Instagram Ona je rekla da je svojevremeno pokušao na večeru da je izvede slavni holivudski glumac Kevin Kostner. - To je tako kada si klinka. Tada sam imala 25,26 godina. Nalazila sam se tom prilikom u Monte Karlu na jednoj gala večeri… »

Vesti dana »