Povezane vesti
Kurti za britanski Telegraf: Srbija se ponaša kao Nemačka između dva svetska rata
Beta 05.11.2021
Kosovski premijer Aljbin Kurti optužio je predsednika Srbije Aleksandra Vučića da se ponaša kao Nemačka izmedju dva svetska rata i upozorio da bi nedavne krize na Kosovu i u BiH mogle da eskaliraju ako zapadne vlade ne shvate ozbiljno srpskog lidera… »
Kurti za britanski Telegraf: Srbija preti da izazove 3. Balkanski rat
Nova 05.11.2021
Srbija preti da izazove treći Balkanski rat, a Aleksandar Vučić se ponaša poput „Nemačke između svetskih ratova“, dok ga ohrabruje Vladimir Putin – piše današnji britanski Telegraf u dužem tekstu o Kosovu, citirajući kosovskog premijera Aljbina Kurtija u… »
Kurti: Srbija preti trećim balkanskim ratom
Dnevnik 05.11.2021
LONDON: Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti danas je u intervjuu za britanski "Dejli telegraf" optužio Srbiju da preti da izazove treći balkanski rat. On je optužio Srbiju da se ponaša kao Nemačka između dva svetska rata. Kurti u… »
Vesti dana »
Ponovo pokrenuta Rafinerija u Pančevu: Poznato kada stiže prvi dizel na domaće tržište
Mondo pre 22 minutajoš 8 povezanih
Selektor Srbije posle pobede nad Nemcima: Srećni smo, ali ništa nije gotovo!
Sputnik pre 47 minutajoš 13 povezanih
Politiko: Poslanici Evropskog parlamenta neće odobriti trgovinski sporazum sa SAD
Danas pre 9 satijoš 9 povezanih
Danas vrlo hladno, subjektivni osećaj hladnoće pogoršava i vetar!
Šabačke novosti pre 22 minutajoš 7 povezanih




