Povezane vesti
Izlio se Jadar kod Loznice i poplavio njive, u Požegi tukao grad: Seljake muka ne štedi ni u novembru
Telegraf 05.11.2021
Reka Jadar, u gornjem toku, od Krivajice prema Zavlaci i Osečini, napunila je i prepunila korito. Reka Jadar, u gornjem toku, od Krivajice prema Zavlaci i Osečini, napunila je i prepunila korito. Na nekim mestima voda je izašla iz korita na obližnje… »
Pogledajte kako je GRAD PROTUTNJAO KROZ POŽEŠKA SELA: Ledenice zasule Gorobilje, zbog padavina se prate i nivoi reka
Kurir 05.11.2021
Dugo najavljivane padavine u Srbiji, zahvatile su i zapadni deo zemlje. Kiša koja je padala tokom čitavog dana na teritoriji opštine Požega pretvorila se u grad veličine klikera, koji je padao oko 10 minuta u selu Gorobilje, a tom prilikom pričinjena je… »
Vesti dana »

Blic saznaje: Đorđe Z. (21) priznao da je ubio Filipa Ivanovića u Beogradu na vodi: Pomagao mu Marko P. (18), evo kako su isplanirali likvidaciju
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

„Nisam najbolje, hoću da se izvinim svima“: Novak Đoković je ipak posle predaje bio i optimističan na kraju
Danas pre 7 satijoš 1 povezana