Povezane vesti

‘Mi smo barsa, najbolji klub na svetu!’: Ćavi prvom izjavom pred dolazak na ‘Nou Kamp’ oduševio navijače!

‘Mi smo barsa, najbolji klub na svetu!’: Ćavi prvom izjavom pred dolazak na ‘Nou Kamp’ oduševio navijače!

Hot sport 06.11.2021
Legendarni fudbaler zvanično je novi trener kluba, u kom je proveo najbolje igračke dane. Ćavi Ernandez će se tako na ‘Nou Kamp’ vratiti kao trener, a Barselona je ovu vest na svom sajtu potvrdila sat i 45 minuta nakon ponoći. Kako je saopšteno… »
Mi smo Barselona, najbolji tim na svetu! Oglasio se Ćavi, novi trener Barse spreman za izazov!

Mi smo Barselona, najbolji tim na svetu! Oglasio se Ćavi, novi trener Barse spreman za izazov!

Večernje novosti 06.11.2021
Foto: EPA-EFE/David Borrat Sačekali su ga novinari na Aerodromu u Dohi gde su dobili prvu izjavu novog trenera Barse. - Radićemo do maksimuma. Na kraju, mi smo Barselona, mi smo najbolji klub na svetu, a najbolji klub mora da pobeđuje. Ne smete da… »
Ćavi o povratku u Barselonu: Ponovo sam u klubu svog života

Ćavi o povratku u Barselonu: Ponovo sam u klubu svog života

Mozzart sport 06.11.2021
Novi trener katalonskog kluba obratio se navijačima putem Instagrama. Posrnuli gigant otvorio je novo poglavlje – Ćavi Ernandez se posle šest godina vratio u Barselonu. Igračka legenda Blaugrane potpisala je ugovor do 2024. godine, navijače je… »
Mi smo najveći klub na svetu, znam šta ću prvo da uradim: Barselona na nogama dočekuje legendu, prvi put se oglasio!

Mi smo najveći klub na svetu, znam šta ću prvo da uradim: Barselona na nogama dočekuje legendu, prvi put se oglasio!

Mondo 06.11.2021
Ćavi Ernandez se prvi put oglasio od kada je ozvaničeno da se vraća kući! Ćavi Ernandez se prvi put oglasio od kada je ozvaničeno da se vraća kući! Legenda se vratila. Ćavi Ernandez (41) ponovo je u Barseloni, klubu u kojem je ponikao i u kojem… »
Ćavi zvanično trener fudbalera Barselone

Ćavi zvanično trener fudbalera Barselone

Sportski žurnal 06.11.2021
Ćavi je na mestu trenera Barselone nasledio Ronalda Kumana, koji je nakon serije loših rezultata dobio otkaz. Legendarni fudbaler Ćavi Ernandez zvanično je novi trener Barselone, saopštio je katalonski klub. Baselona je sat i 45 minuta iza ponoći na… »
Ćavi i zvanično u Barseloni: Odmah objavio svoju trenersku filozofiju VIDEO

Ćavi i zvanično u Barseloni: Odmah objavio svoju trenersku filozofiju VIDEO

Nova 06.11.2021
Barselona je objavila da se Ćavi Ernandez i zvanično vratio u klub, nakon šest godina odsustva. Legendarni kapiten je sada postao novi trener kluba koji će pokušati da vrati na staze stare slave nakon problematičnog početka sezone. Danima su… »
Barsa potvrdila kasno u noć: Ćavi se vratio, Laporta govorio o pojačanjima!

Barsa potvrdila kasno u noć: Ćavi se vratio, Laporta govorio o pojačanjima!

Večernje novosti 06.11.2021
FOTO: Printskrin/Tviter/Bascelona_es Sa Barselonom je nekadašnji vezista potpisao ugovor do 2024. godine. Predsednik kluba Đoan Laporta rekao je da bi novi trener trebalo da u subotu od 16.15 bude na stadionu kada Katalonci gostuju Selti. Podsetimo… »
Posle Ćavija, Laporta najavio čak tri zimske bombe, jedna je "Zlatna lopta"?!

Posle Ćavija, Laporta najavio čak tri zimske bombe, jedna je "Zlatna lopta"?!

Sportske.net 06.11.2021
Ćavi Ernandes je noćas i zvanično postao trener Barselone, ali to je tek početak velikih potpisa na "Kamp nou". Predsednik Đoan Laporta potvrdio je kasno sinoć da će nakon Ćavija, i u dogovoru sa njim, klub krenuti u potragu za čak tri pojača u… »
Bilo je suđeno - Ćavi i zvanično na klupi Barse!

Bilo je suđeno - Ćavi i zvanično na klupi Barse!

Mozzart sport 06.11.2021
Počinje nova era na Kamp Nou. Više nema dileme, Ćavi Ernandez se vratio u Barselonu - ovoga puta u ulozi trenera. Preuzeo je klupu posrnulog katalonskog giganta od Ronalda Kumana i potpisao ugovor do leta 2024. godine. Debitovaće po okončanju… »

Vesti dana »