Povezane vesti

Ovako je Marinko Rokvić govorio pre nekoliko dana o svom zdravlju: Jedva pričam, nisam u stanju, porodica je uz mene

Ovako je Marinko Rokvić govorio pre nekoliko dana o svom zdravlju: Jedva pričam, nisam u stanju, porodica je uz mene

Kurir 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je u 68. godini nakon što se poslednjih dana borio sa bakterijom koja mu je napala organizam. On je u svom poslednjem obraćanju za medije istakao da mu je veoma loše i da je otkazao sve nastupe. - Mnogi su me zvali da… »
Evo kako je Marinko Rokvić izgledao u mladosti: Važio je za velikog zavodnika, a zbog ovoga je mnogima bio inspiracija (foto)

Evo kako je Marinko Rokvić izgledao u mladosti: Važio je za velikog zavodnika, a zbog ovoga je mnogima bio inspiracija (foto)

Kurir 06.11.2021
Ceo region potresla je vest da je preminuo Marinko Rokvić. Pevač je izgubio bitku za život u 68. godini. Marinko Rokvić u mladosti je važio za velikog zavodnika na estradi, a njegov sin Nikola jednom prilikom je podelio nikad viđenu fotografiju… »
Poznati se opraštaju od marinka rokvića Halid Bešlić ne može da dođe sebi: Izgleda da je došlo vreme za našu generaciju

Poznati se opraštaju od marinka rokvića Halid Bešlić ne može da dođe sebi: Izgleda da je došlo vreme za našu generaciju

Kurir 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je u Beogradu u 68. godini, a sada se oglasio i Halid Bešlić. Podsetimo, nedavno su se u javnosti pojavile informacije da je Marinko hospitalizovan i da je njegovo zdravstveno stanje kritično. "Pre sat vremena su mi… »
Poslednja nikolina objava upućena ocu marinku kida dušu: On je za mene junak i kamen bi zaplakao (foto)

Poslednja nikolina objava upućena ocu marinku kida dušu: On je za mene junak i kamen bi zaplakao (foto)

Kurir 06.11.2021
Ceo region potresla je vest da je pevač Marinko Rokvić preminuo u 68. godini, a njegov sin je nedavno objavio zajedničku fotografiju sa ocem. Nikola je nedavno uputio dirljive reči ocu. Naime, pevač je objavio fotografiju sa ocem Marinkom iz svog… »
Preminuo Marinko rokvić: Legendarni pevač nas napustio u 68. godini

Preminuo Marinko rokvić: Legendarni pevač nas napustio u 68. godini

Večernje novosti 06.11.2021
Foto: Printscreen Podsetimo, nedavno su se u javnosti pojavile informacije da je Marinko hospitalizovan i da je njegovo zdravstveno stanje kritično. ( Nportal)… »
Oglasio se Nikola rokvić: Kroz suze potvrdio vest o očevoj smrti - "Ne mogu da pričam..."

Oglasio se Nikola rokvić: Kroz suze potvrdio vest o očevoj smrti - "Ne mogu da pričam..."

Večernje novosti 06.11.2021
FOTO: Z. Knežević - Preminuo je, ne mogu da pričam... - rekao je Nikola kroz suze. Inače, nedavno su se u javnosti pojavile informacije da je Marinko hospitalizovan i da je njegovo zdravstveno stanje kritično. ZAPRATITE NPORTAL NA FEJSBUKU (Blic)… »
Moj "Junak od Rokvića plemenitih": Emotivna fotografija Nikole i Marinka Rokvića (foto)

Moj "Junak od Rokvića plemenitih": Emotivna fotografija Nikole i Marinka Rokvića (foto)

Večernje novosti 06.11.2021
Foto: Arhiva Novosti Na fotografiji su mali Nikola i Marinko na terenu bloka 45. - Moj “Junak od Rokvića plemenitih”, tako mi stoji upisan u telefonu! Mnogo sam dečijih junaka imao u životu… Supermen, Betmen, Nindža kornjače, Moćni rendžeri… »

Vesti dana »