Povezane vesti

Stanković pred Vojvodinu: Mene ništa ne može da ubije

Stanković pred Vojvodinu: Mene ništa ne može da ubije

N1 Info 06.11.2021
Poraz od Midtjilanda, ali i sve što se događalo tokom i posle meča, doneli su glavobolju klubu sa "Rajka Mitića". Zvezda će protiv Ludogoreca napasti evropsko proleće, a u međuvremenu moraće da zadrži korak sa vodećim klubom Lige, večitim… »
"Zašto takva pitanja? Nisu njega gađali" Stanković se naljutio na jednu novinarsku opasku o povređenom Panonćiniju, pa…

"Zašto takva pitanja? Nisu njega gađali" Stanković se naljutio na jednu novinarsku opasku o povređenom Panonćiniju, pa…

Sportal blic 06.11.2021
Pojavio se na konferenciji za medije po prvi put u četvrtom kolu grupne faze Lige Evrope. Jedna od glavnih tema je bila situacija koja se dogodila neposredno posle utakmice, kada su pristalice crveno-belih osuli rafalnom paljbom tvrdih predmeta glavnog… »
Stanković: Ostavićemo ružno veče iz nas

Stanković: Ostavićemo ružno veče iz nas

Sportski žurnal 06.11.2021
Crveno-beli sutra od 16.45 gostuju u Novom Sadu, nakon poraza od Mitjilanda u Ligi Evrope (1:0). Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković izjavio je da očekuje lepu i zahtevnu utakmicu u derbiju 16. kola Superlige Srbije protiv Vojvodine… »
Dobro je što sam odmah otišao, kaznili bi me! Stanković se prvi put oglasio, otkrio i stanje pogođenog trenera

Dobro je što sam odmah otišao, kaznili bi me! Stanković se prvi put oglasio, otkrio i stanje pogođenog trenera

Mondo 06.11.2021
Dejan Stanković je izašao pred novinare i govorio o stanju Italijana koji će morati na lečenje. Dejan Stanković je izašao pred novinare i govorio o stanju Italijana koji će morati na lečenje. Crvena zvezda poražena je od Mitjilanda u četvrtak… »
Stanković hvalio Vojvodinu, podsetio na najveću opasnost Novosađana koje nema!

Stanković hvalio Vojvodinu, podsetio na najveću opasnost Novosađana koje nema!

Sportske.net 06.11.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković pohvalio je rad svog kolege iz Vojvodine Slavoljuba Đorđevića pred meč dva tima na "Karađorđu". Derbi kola igra se u Novom Sadu, gde Vojvodina čeka Crvenu zvezdu, ekipu protiv koje su na "Marakan na… »
"Marakana nikada nije imala: Bare!" Dejan Stanković progovorio o uzrocima poraza od Midtjilanda, a onda se osvrnuo na…

"Marakana nikada nije imala: Bare!" Dejan Stanković progovorio o uzrocima poraza od Midtjilanda, a onda se osvrnuo na…

Sportal blic 06.11.2021
Nije se pojavio na konferenciji za medije , te je pred ligašku utakmicu sa izneo utiske i sa poslednjeg evropskog meča. Nije mnogo čekao Stanković da prokomentariše meč sa danskim predstavnikom. - Ti možeš da spremiš da misliš kako će sve da… »
Stanković otkrio stanje svog pomoćnika, ali i šta bi on uradio da je bio na Degenekovom mestu?

Stanković otkrio stanje svog pomoćnika, ali i šta bi on uradio da je bio na Degenekovom mestu?

Sportske.net 06.11.2021
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je njegov pomoćnik Federiko Panonćini dobro i da je na kućnom lečenju, te da očekuje Italijanov brzi povratak. Meč će ostati upamćen po incidentu izazvanom nakon njega, ali i po tome šta… »
‘Zbog čega takva pitanja’?: Stankovića pitali za njegovog pomoćnika – ‘Mister izgoreo’ kao nikada do sad, pa…

‘Zbog čega takva pitanja’?: Stankovića pitali za njegovog pomoćnika – ‘Mister izgoreo’ kao nikada do sad, pa…

Hot sport 06.11.2021
Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Midtjilanda na svom stadionu rezultatom 0:1, u okviru grupne faze Lige Evrope. Prvi put nakon tog poraza, medijima se obratio šef stručnog štaba Crvene zvezde, Dejan Stanković. Na početku svog izlaganja, trener… »
Dejan Stanković: Mene ništa ne može da ubije, da nisam otišao odmah u tunel dobio bih dugačku suspenziju

Dejan Stanković: Mene ništa ne može da ubije, da nisam otišao odmah u tunel dobio bih dugačku suspenziju

Mozzart sport 06.11.2021
Trener crveno-belih nezadovoljan suđenjem protiv Midtjilanda. Poraz od Midtjilanda doneo je vrlo intenzivne i dane pune nesanice na najvećem srpskom stadionu. Moraće Crvena zvezda da čeka drugu meč loptu kada je reč o proleću u Evropi, ali nije to… »
Stanković prvi put o stanju pogođenog trenera, naljutio se zbog pitanja

Stanković prvi put o stanju pogođenog trenera, naljutio se zbog pitanja

Nova 06.11.2021
Dejan Stanković, trener Crvene zvezde, prvi put je javno govorio o stanju kondicionog trenera crveno-belih Federika Panonćinija, koji je pogođen nakon meča sa Midtjilandom (0:1) u 4. kolu Lige Evrope. Pojasnio je u kakvom je stanju italijanski… »
Oglasio se Stanković: Trener Zvezde otkrio u kakvom je stanju njegov pomoćnik i hoće li se vratiti u Srbiju!

Oglasio se Stanković: Trener Zvezde otkrio u kakvom je stanju njegov pomoćnik i hoće li se vratiti u Srbiju!

Večernje novosti 06.11.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Federiko Panonćini bio je kolateralna šteta kada su navijači pokušali da pogode sudiju, a novinare je na današnjoj pres konferenciji zanimalo u kakvom je fizičkom stanju Italijan. - Dobro je, kod kuće je. Pušten je kući… »
Strašno: Zvezdin trener pogođen staklenom flašom u glavu

Strašno: Zvezdin trener pogođen staklenom flašom u glavu

Nova 06.11.2021
Danima se priča o incidentu koji se desio posle meča Lige Evrope između Crvene zvezde i Midtjilanda (0:1) kada su huligani napravili haos. Nezadovoljni odlukama mađarskog arbitra Tamaša Bognara zasuli su raznim predmetima njega i njegov sudijski tim… »

Vesti dana »