Povezane vesti

"Kakav, bre, eventualni, bre?!" Novinar RTS-a pitao Piksija, nije ni sanjao ovakav odgovor selektora (video)

"Kakav, bre, eventualni, bre?!" Novinar RTS-a pitao Piksija, nije ni sanjao ovakav odgovor selektora (video)

Večernje novosti 06.11.2021
Foto: Printskrin/Twitter/@FSSrbije Podsetimo, sledećeg vikenda će se odlučivati da li će se na Mundijal iz naše grupe direktno plasirati Portugalci, koji su prvaci Evrope, ili Srbija, dok će takmac koji to ne ostvari, morati u baraž. I, kako je ove… »
Piksi samouveren: Kakav eventualni plasman? Moramo u Katar

Piksi samouveren: Kakav eventualni plasman? Moramo u Katar

Nova 06.11.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi saopštio je spisak igrača na koje računa pred odlučujući duel u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, a tom prilikom izneo je i svoja očekivanja pred meč sa Portugalom. Na pitanje da… »
Stojković: Učinićemo Srbiju ponosnom protiv Portugalije

Stojković: Učinićemo Srbiju ponosnom protiv Portugalije

Sportski žurnal 06.11.2021
Stojković se nije složio da bi eventualni plasman u Katar bio najveći uspeh u njegovoj trenerskoj karijeri. "Ne znam da li ćemo da pobedimo u Portugalu, ali znam da ćemo dati poslednji atom snage, da ćemo igrati hrabar i moderan fudbal, tu nemojte… »
Stojković: Nećemo se braniti protiv Portugala, pucaćemo iz svih oružja

Stojković: Nećemo se braniti protiv Portugala, pucaćemo iz svih oružja

Beta 06.11.2021
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je danas da se njegova ekipa u odlučujućem meču kvalifikacija za Svetsko prvenstvo protiv Portugala sigurno neće braniti, da će "pucati iz svih oružja" i istakao da želi mnogo više… »
Stojković: Učinićemo Srbiju ponosnom protiv Portugala

Stojković: Učinićemo Srbiju ponosnom protiv Portugala

Dnevnik 06.11.2021
BEOGRAD: Ne znam da li ćemo da pobedimo u Portugalu, ali znam da ćemo dati poslednji atom snage, da ćemo igrati hrabar i moderan fudbal, tu nemojte da imate nikakvu dilemu, izjavio je danas selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković… »
Stojković već gleda ka Kataru: Želimo mnogo veće stvari od samog plasmana na Mundijal

Stojković već gleda ka Kataru: Želimo mnogo veće stvari od samog plasmana na Mundijal

Mozzart sport 06.11.2021
"Pucaćemo na Portugaliju iz svih oružja", poručuje selektor Srbije. Za selektora reprezentacije Srbije Dragana Stojkovića ne postoji pitanje da li će Orlovi igrati na Svetskom prvenstvu u Kataru. On nišani pobedu u Lisabonu nad Portugalijom… »

Vesti dana »