Povezane vesti

Marinko je bio veliki zvezdaš: Rokvić je voleo Kataija, Borjana... Igrao je saPiksijem, Zvezda se oprostila od njega!

Marinko je bio veliki zvezdaš: Rokvić je voleo Kataija, Borjana... Igrao je saPiksijem, Zvezda se oprostila od njega!

Večernje novosti 06.11.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Smrt Marinka Rokvića pogodila je sve ljubitelje muzike, ali i navijače Crvene zvezde, čiji je veliki navijač bio estradni umetnik. On je svoju ljubav ka crveno-belima redovno isticao. Nedavno je bio i kandidat za člana… »
Crvena zvezda se opostila od Marinka Rokvića: Pamtiće se hitovi…

Crvena zvezda se opostila od Marinka Rokvića: Pamtiće se hitovi…

Nova 06.11.2021
Marinko Rokvić, popularni pevač narodne muzike, preminuo je ove subote, a od njega se na adekvatan način oprostila i Crvena zvezda za koju je navijao. Poznati pevač nikada nije krio da je veliki navijač Crvene zvezde, a početkom godine je bio čak i… »
Odlazak velikog navijača Zvezde, Marinko je uz klub bio od 5. godine

Odlazak velikog navijača Zvezde, Marinko je uz klub bio od 5. godine

Nova 06.11.2021
Marinko Rokvić, popularni pevač narodne muzike, preminuo je ove subote, a nikada nije skrivao da je bio navijač Crvene zvezde. Početkom godine je bio čak i jedan od kandidata za člana Skupštine FK Crvene zvezda, ali na kraju nije postao deo ovog… »
‘Još uvek odzvanjaju njegove rečenice’: Crveno-beli se na emotivan način oprostili od čuvenog pevača – ove reči…

‘Još uvek odzvanjaju njegove rečenice’: Crveno-beli se na emotivan način oprostili od čuvenog pevača – ove reči…

Hot sport 06.11.2021
Poznati pevač Marinko Rokvić, preminuo je danas u 68. godini života. Marinkova smrt je potresla čitavu Srbiju. Mnogi se opraštaju od legendarnog pevača, u red je stala i Crvena zvezda, koja se na emotivan način oprostila od Marinka Rokvića. –… »
Zvezda se emotivno oprostila od marinka rokvića! "Još uvek odzvanjaju čuvene rečenice: Ja sam zvezdaš ceo život!" /foto/

Zvezda se emotivno oprostila od marinka rokvića! "Još uvek odzvanjaju čuvene rečenice: Ja sam zvezdaš ceo život!" /foto/

Sportal blic 06.11.2021
Celu je potresla vest da je preminuo poznati narodni pevač Marinko Rokvić. Fudbalski klub Crvena zvezda se takođe oprostio se od legendarnog srpskog pevača koji je bio navijač crveno-belih. - Poznati pevač i veliki navijač Crvene zvezde - Marinko… »
Zvezda se oprostila od legendarnog pevača: Marinko je ceo život navijao za crveno-bele!

Zvezda se oprostila od legendarnog pevača: Marinko je ceo život navijao za crveno-bele!

Mondo 06.11.2021
Poznati pevač preminuo je nakon teške bolesti, nekoliko dana nakon što je prebačen u bolnicu. Poznati pevač preminuo je nakon teške bolesti, nekoliko dana nakon što je prebačen u bolnicu. Srpsku muzičku scenu pogodila je vest da je preminuo… »

Vesti dana »