Povezane vesti

Marinko Rokvić – pesma je njegova kuća, živeo je tu

Marinko Rokvić – pesma je njegova kuća, živeo je tu

RTS 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je u 68. godini u Beogradu. Porodica je saopštila da je preminuo od raka pankreasa. Od velikana narodne muzike opraštaju se prijatelji i poštovaci. Zapevao je kao "Momak veseljak", zanela su ga "svetla velikoga grada"… »
Neda Ukraden skrhana zbog odlaska kolege: Nedostajaće mi Marinkova pesma, saučešće porodici

Neda Ukraden skrhana zbog odlaska kolege: Nedostajaće mi Marinkova pesma, saučešće porodici

Kurir 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je danas u Beogradu u 68. godini nakon duge i teške bolesti. Njegova porodica skrhana je od bola, a pevačev sin Nikola Rokvić nije mogao da govori od šoka i tuge. I prijatelji i kolege iznenađeni su preranim odlaskom… »
Nada Topčagić slomljena zbog Marinkove smrti: "Molila sam se svako veče samo da preživi sve to"

Nada Topčagić slomljena zbog Marinkove smrti: "Molila sam se svako veče samo da preživi sve to"

Večernje novosti 06.11.2021
Foto: Printskrin Nada Topčagić neutešna je nakon Marinkove smrti i ističe da se svako veče molila da Rokvić preživi. - Ne mogu da verujem, ne. Strašno sam pogođena, molila sam se svako veče samo da preživi sve to, ja sam videla po njegovoj… »

Vesti dana »