Povezane vesti

Ovako je zmijančeva plakala dok je rokvić pevao: Vesna se emotivnim rečima i snimkom oprostila od Marinka: Druže moj, hvala…

Ovako je zmijančeva plakala dok je rokvić pevao: Vesna se emotivnim rečima i snimkom oprostila od Marinka: Druže moj, hvala…

Kurir 06.11.2021
Vesna Zmijanac oprostila se od kolege Marinka Rokvića, koji je danas preminuo u 68. godini nakon teške borbe sa opakom bolešću. Ona je na svom Instagram nalogu objavila svoju i Marinkovu fotografiju iz mladosti: View this post on Instagram A post… »
Marinko Rokvić odbio da otpeva čuvenu pesmu - pripala je miroslavu iliću: "Mnogo grešaka je napravio"

Marinko Rokvić odbio da otpeva čuvenu pesmu - pripala je miroslavu iliću: "Mnogo grešaka je napravio"

Mondo 06.11.2021
Marinko Rokvić imao je veoma uspešnu karijeru, a ova pesma mu nije bila suđena. Marinko Rokvić imao je veoma uspešnu karijeru, a ova pesma mu nije bila suđena. Vest o smrti Marinka Rokvića, koji je preminuo posle kraće borbe s rakom pankreasa… »
Plakala kao kiša u emisiji zbog Marinka Rokvića: Vesna Zmijanac se oprostila od legendarnog pevača - maki, druže moj...

Plakala kao kiša u emisiji zbog Marinka Rokvića: Vesna Zmijanac se oprostila od legendarnog pevača - maki, druže moj...

Mondo 06.11.2021
Vesna Zmijanac rekla zauvek zbogom velikom Marinku Rokviću. Vesna Zmijanac rekla zauvek zbogom velikom Marinku Rokviću. Iznenadna smrt Marinka Rokvića potresla je i Vesnu Zmijanac, koja se oprostila od kolege i prijatelja snimkom na kojem je plakala uz… »
Neda o smrti Marinka Rokvića: Njegove pesme će biti primer novim generacijama

Neda o smrti Marinka Rokvića: Njegove pesme će biti primer novim generacijama

Nova 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić preminuo je danas u Beogradu u 68. godini nakon duge i teške bolesti, a od njega se potresnim rečima oprostila Neda Ukraden. Neda je šokirana otakako je saznala tragičnu vest, a za Nova.rs je rekla da će Marinko zauvek živeti… »
Vučić se oprostio od Marinka Rokvića: Uvek ćemo pamtiti njegov jedinstveni glas

Vučić se oprostio od Marinka Rokvića: Uvek ćemo pamtiti njegov jedinstveni glas

Nova 06.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u svojoj objavi na Tviteru izrazio je žaljenje zbog smrti legendarnog pevača, Marinka Rokvića. Vučić je u svojoj objavi poručio da će njegov jedinstveni glas i talenat uvek pamtiti. „Sa velikom tugom sam… »
Predsednik se potresnim rečima oprostio od Marinka Rokvića: "Neka počiva u miru..." (foto)

Predsednik se potresnim rečima oprostio od Marinka Rokvića: "Neka počiva u miru..." (foto)

Srbija danas 06.11.2021
Vest o pevačevoj iznenadnoj smrti šokirala je celokupnu javnost u Srbiji. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić izrazio je žaljenje zbog smrti legendarnog pevača, Marinka Rokvića, i poručio će njegov jedinstveni glas i talenat uvek pamtiti. Са… »
Vučić: Sa velikom tugom sam primio vest o smrti Marinka Rokvića

Vučić: Sa velikom tugom sam primio vest o smrti Marinka Rokvića

Blic 06.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je danas povodom smrti Marinka Rokvića i naveo da je sa velikom tugom primio tu vest. - Sa velikom tugom sam primio vest o smrti Marinka Rokvića, legende naše narodne muzike i izuzetnog izvođača koji je… »
Predsednik Vučić se oprostio od Marinka Rokvića: Uvek ćemo pamtiti njegov jedinstveni glas i talenat, neka počiva u miru

Predsednik Vučić se oprostio od Marinka Rokvića: Uvek ćemo pamtiti njegov jedinstveni glas i talenat, neka počiva u miru

Kurir 06.11.2021
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić izrazio je danas žaljenje zbog smrti pevača, Marinka Rokvića i poručio će njegov jedinstveni glas i talenat uvek pamtiti. Са великом тугом сам примио вест о смрти Маринка… »

Vesti dana »