Povezane vesti

Kevin Panter svestan ludila koje ga očekuje na derbiju: Svi to čekaju, biće ludo čoveče!

Kevin Panter svestan ludila koje ga očekuje na derbiju: Svi to čekaju, biće ludo čoveče!

Hot sport 07.11.2021
Sigurno će imati poseban doček. Košarkaši Partizana su sinoć nastavili seriju pobeda tako što su u 7. kolu AdmiralBet ABA lige savladali FMP rezultatom 74:69. Crno-bele sada očekuje gostovanje Andori u četvrtom kolu Evrokupa, dok će se potom 14… »
Navijači Partizana vređali Čovićevu suprugu! "Pionirom" odjekivali ružni stihovi, a onda je reagovao Žoc - i napravio…

Navijači Partizana vređali Čovićevu suprugu! "Pionirom" odjekivali ružni stihovi, a onda je reagovao Žoc - i napravio…

Sportal blic 07.11.2021
Navijači kluba iz Humske su ispunili dvoranu "Aleksandar Nikolić", kao i na meču protiv Huventuda pre nekoliko dana, ali su pored sjajne atmosfere, zabeleženi i ne tako lepi detalji. Naime, u jednom momentu sa tribina je krenulo uvredljivo skandiranje… »
Znam da željko ima posebna osećanja za ime Vesna: Čović optužio jednog čoveka za čitav haos – ovo je smišljena…

Znam da željko ima posebna osećanja za ime Vesna: Čović optužio jednog čoveka za čitav haos – ovo je smišljena…

Hot sport 07.11.2021
Otkrio je svoje viđenje ove situacije. Prava bura podigla se kada je pred utakmicu Partizan – FMP, košarkaš crno-belih Dalas Mur tim iz Železnika nazvao „mala Zvezda“. Tu izjavu prokomentarisao je i prvi čovek crveno-belih Nebojša Čović koji… »
"Željko ima posebna osećanja za ime Vesna": Čović o uvredama na račun supruge i gestu Obradovića: "To što je uradio je u…

"Željko ima posebna osećanja za ime Vesna": Čović o uvredama na račun supruge i gestu Obradovića: "To što je uradio je u…

Sportal blic 07.11.2021
Mnogo bure izazvalo je ponovno skandiranje navijača Partizana koji su na taj način vređali suprugu , a sinoć je upravo to , da bi danas taj gest prokomentarisao i prvi čovek Košarkaškog kluba Crvena zvezda. Poznato je da je Žoc izuzetno burno… »
Čović u Jutarnjem o Obradovićevom gestu: ''Čujem, kažu, bruji region...''

Čović u Jutarnjem o Obradovićevom gestu: ''Čujem, kažu, bruji region...''

Sportske.net 07.11.2021
Izjava Dalasa Mura u kojoj je otkrio da mu je rečeno kako je FMP ''mala Crvena zvezda'' izazvala je oštru reakciju kluba iz Železnika pre sinoćnjeg duela sa Partizanom u ''Pioniru'', a jutro posle utakmice u kojoj je Partizan slavio sa 74:69, svoj… »
Hvala željku na potezu, ali vređanje nije slučajno! Čović se oglasio povodom skandiranja: To je predigra za derbi

Hvala željku na potezu, ali vređanje nije slučajno! Čović se oglasio povodom skandiranja: To je predigra za derbi

Mondo 07.11.2021
Predsednik KK Crvena zvezda oglasio se povodom pogrdnog skandiranja na meču Partizana i FMP-a i reakcije Željka Obradovića. Predsednik KK Crvena zvezda oglasio se povodom pogrdnog skandiranja na meču Partizana i FMP-a i reakcije Željka Obradovića… »
"Malo sam istegao rame": Kevin Panter jednom rečenicom zabrinuo navijače Partizana i to baš pred večiti derbi!

"Malo sam istegao rame": Kevin Panter jednom rečenicom zabrinuo navijače Partizana i to baš pred večiti derbi!

Sportal blic 07.11.2021
nije imao svoje veče protiv FMP-a, ali je za crno-bele najvažnije da je ekipa nastavila trijumfalni niz. bek je meč sa „panterima“ završio bez postignutog poena, ali je navijačima svakako važnije da u narednom kolu bude onaj pravi, pošto tada… »
''Panteri'' ukrotili Pantera, sad se oštri za Zvezdu!

''Panteri'' ukrotili Pantera, sad se oštri za Zvezdu!

Sportske.net 07.11.2021
Partizan je sinoć nastavio seriju pobeda koja traje od početka ove sezone, a deseti trijumf u nizu, računajući i mečeve u Evrokupu, ostvaren je u sedmom kolu AdmiralBet ABA lige protiv ekipe FMP-a u ''Pioniru'', rezultatom 74:69. Ono po čemu je ova… »
“Biće ludo, čoveče”: Panter o derbiju sa Zvezdom i kako ga je FMP sveo na nula poena

“Biće ludo, čoveče”: Panter o derbiju sa Zvezdom i kako ga je FMP sveo na nula poena

Vesti online 07.11.2021
Posle inspirativne partije protiv Huventuda, 18 poena i pobedničkim šutevima, Kevin Panter je protiv FMP Železnika potpuno zatajio. Nula poena u koloni, 0/5 za tri, 0/1 za dva, a opet su crno-beli uspeli da isplivaju i izbore se sa vrlo dobrim… »
Panter zna šta ga čeka u derbiju! Igrao je za Zvezdu, a sada vodi Partizan u "večiti" derbi: Biće ludo!

Panter zna šta ga čeka u derbiju! Igrao je za Zvezdu, a sada vodi Partizan u "večiti" derbi: Biće ludo!

Mondo 07.11.2021
Lider crno-belih spreman je za svoj prvi okršaj protiv bivšeg tima od rastanka. "Morate da budete u hali da to doživite", jedva čeka Amerikanac veliki meč. Lider crno-belih spreman je za svoj prvi okršaj protiv bivšeg tima od rastanka. "Morate da… »
Panter Svestan šta ga čeka u derbiju: Biće ludo, svi to čekaju!

Panter Svestan šta ga čeka u derbiju: Biće ludo, svi to čekaju!

Večernje novosti 07.11.2021
FOTO: KK Partizan/Dragana Stjepanović/ABA liga Svestan je sjajni bek šta ga čeka u duelu sa velikim rivalom, s obzirom na to da je u karijeri nosio dres kluba sa Malog Kalemegdana. - Bićemo spremni. Svi to čekaju. Neću pričati mnogo o tome ove… »
Željko Obradović prekinuo vređanje porodice Nebojše Čovića

Željko Obradović prekinuo vređanje porodice Nebojše Čovića

Danas 07.11.2021
Trener Partizana Željko Obradović burno je reagovao u trenutku kada je jedan deo gledalaca u dvorani „Aleksandar Nikolić“ skandirao uvrede na račun nekih članova porodice Nebojše Čovića tokom meča 7. kola ABA lige između crno-belih i FMP… »
Trener FMP-a otkrio kako su se "panteri" pripremali za buku "Pionira": Puštali smo zviždanje sa zvučnika i upalilo je za…

Trener FMP-a otkrio kako su se "panteri" pripremali za buku "Pionira": Puštali smo zviždanje sa zvučnika i upalilo je za…

Sportal blic 06.11.2021
Košarkaši -a su doživeli drugi poraz u sezoni na gostovanju . Panteri, koji su hit prvenstva, Nakon meča u dvorani "Aleksandar Nikolić" trener FMP-a isakao je da je presudilo iskustvo crno-belih. - Naš tim nije iskusan. U ovom celom timu su tri… »
Obradović: Igrali smo prilično dobro sve do poslednjih pet minuta

Obradović: Igrali smo prilično dobro sve do poslednjih pet minuta

Danas 06.11.2021
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je večeras da je zadovoljan kako je njegov tim igrao sve do pet minuta do kraja meča. Partizan je večeras kao domaćin pobedio FMP sa 74:69, u sedmom kolu ABA lige. „Mislim da smo večeras… »
Najveći: “otac” među trenerima! Obradović tražio Muru da se izvini FMP-u: Rekli su mi da ne treba da izađemo zajedno

Najveći: “otac” među trenerima! Obradović tražio Muru da se izvini FMP-u: Rekli su mi da ne treba da izađemo zajedno

Sportal blic 06.11.2021
Košarkaši su u sedmom kolu ABA lige , a ukupno deseti od početka sezone, uz impozantan skor, 10-0. Strateg crno-belih Željko Obradović nakon utakmice u dvorani "Aleksandar Nikolić" je pokušao da smiri tenzije, kao što je činio i tokom same… »
Obradović o slučaju "mala zvezda": Rekao sam Muru da treba da se izvini

Obradović o slučaju "mala zvezda": Rekao sam Muru da treba da se izvini

Večernje novosti 06.11.2021
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović Crno-beli su pobedili 74:69 u hali "Aleksandar Nikolić" u sedmom kolu ABA lige za sedmu pobedu u nizu. - Reagovao sam jutros na treningu i rekao Muru da njegova izjava ima određenu težinu i da bi bilo dobro da uveče… »

Vesti dana »