Povezane vesti

Jokić: Čuo sam se sa selektorom, ali rano je....

Jokić: Čuo sam se sa selektorom, ali rano je....

Dnevnik 07.11.2021
DENVER: Srpski košarkaš Nikola Jokić izjavio je da se čuo sa novim selektorom Svetislavom Pešićem, ali da je još rano za priču oko igranja za reprezentaciju narednog leta. "Bio sam u kontaktu sa selektorom, ne nešto previše. Jako je rano… »
Jokić o povratku u reprezentaciju: Bio sam u kontaktu sa selektorom... (video)

Jokić o povratku u reprezentaciju: Bio sam u kontaktu sa selektorom... (video)

Mozzart sport 07.11.2021
Ali odluka je još daleko... Puno pažnje izazvala je odluka Nikole Jokića da ne igra za reprezentaciju Srbije tokom leta. Kvalifikacije za Olimpijske igre kasnije su se pretvorile u potpuni fijasko, a navijači su svoj bes najčešće iskaljivali… »
Jokić o igranju za Srbiju: „u kontaktu sam sa selektorom“!

Jokić o igranju za Srbiju: „u kontaktu sam sa selektorom“!

Hot sport 07.11.2021
Nikola Jokić propustio je leto sa košarkaškom reprezentacijom, što je naišlo na oprečna mišljenja košarkaških poklonika u Srbiji. Odlučio je da se spremi za novi NBA sezonu, ali i da dočeka rođenje deteta, što je bio razlog da odbije poziv… »
Jokić za Mondo: Čuo sam se sa selektorom Pešićem

Jokić za Mondo: Čuo sam se sa selektorom Pešićem

Sportski žurnal 07.11.2021
MVP NBA lige možda ponovo obuče dres Srbije. Mnogo bure podigla je odluka Nikole Jokića da prošlog leta ne nastupi za reprezentaciju Srbije. Orlovi, iako su kvalifikacioni turnir igrali u Beogradu, nisu uspeli da izvade vizu za Tokio... Srbija je u… »
„Bio sam u kontaktu sa selektorom“: Da li će Jokić igrati za Srbiju?

„Bio sam u kontaktu sa selektorom“: Da li će Jokić igrati za Srbiju?

N1 Info 07.11.2021
Srpski košarkaš Nikola Jokić otkrio je da se čuo sa selektorom Svetislavom Pešićem, ali je dodao da je 'jako rano' da govori o tome hoće li igrati za reprezentaciju. Centar Denver odbio je poziv Igora Kokoškova i nije igrao za Srbiju u… »
Nikola Jokić posle toliko vremena pričao o reprezentaciji! Jednom rečenicom je raspalio maštu celoj Srbiji: Čuo sam se sa…

Nikola Jokić posle toliko vremena pričao o reprezentaciji! Jednom rečenicom je raspalio maštu celoj Srbiji: Čuo sam se sa…

Sportal blic 07.11.2021
Možda je vreme za novi početak? Najbolji košarkaš najkvalitetnije košarkaške lige na svetu propustio je ovog leta okupljanje košarkaške reprezentacije Srbije, što je većina dočekala "na zub" i zamerila Srbinu jer nije bio tu u kvalifikacijama… »
Jokić nije želeo mnogo da govori o pozivu Pešića VIDEO

Jokić nije želeo mnogo da govori o pozivu Pešića VIDEO

Nova 07.11.2021
Košarkaš Denvera, Nikola Jokić, nije želeo mnogo da govori o pozivu Sveslava Pešića, novog selektora košarkaške reprezentacije Srbije. Lider Denvera potvrdio je da ga je zvao selektor Pešić, koji je nedavno preuzeo nacionalni tim od Igora… »
Jokić o igranju za Srbiju: Evo šta je o Pešiću i nastupu za reprezentaciju rekao centar Denvera

Jokić o igranju za Srbiju: Evo šta je o Pešiću i nastupu za reprezentaciju rekao centar Denvera

Večernje novosti 07.11.2021
FOTO: N. Paraušić Član Denvera je posle odlične utakmice protiv Hjustona otkrio da je još rano da razmišlja o povratku u nacionalnit tim. - Bio sam u kontaktu sa selektorom, ne nešto previše. Jako je rano pričati o reprezentaciji sada, ne mogu da… »
To se čekalo! Selektor Pešić stupio u kontakt sa Jokićem, ali...

To se čekalo! Selektor Pešić stupio u kontakt sa Jokićem, ali...

Sportske.net 07.11.2021
Nikola Jokić je i ove sezone nastavio da briljira u NBA ligi, a sinoć je svojom blokadom u poslednjoj sekundi doneo pobedu Denver Nagetsima nad Hjustonom od 95:94. Ali, ono što ljubitelji košarke još uvek očekuju od njega jeste odgovor na pitanje da… »

Vesti dana »