Povezane vesti

Jokić: "Pitanje je da li je i bila blokada"

Jokić: "Pitanje je da li je i bila blokada"

Sportske.net 07.11.2021
Nikola Jokić je ponovo junak Denvera, pored 28 poena i 14 skokova, Jokić je zabeležio i jednu blokadu koja je značila i pobedu. Tejt je bio izblokiran u poslednjem napadu, Jokić je bio neprelazan. "Nisam ni skočio, ni sam nisam siguran šta sam… »
Ni sam ne znam šta sam uradio, samo sam gurnuo loptu: O Jokićevom potezu priča ceo NBA, a on je priznao da je imao sreće

Ni sam ne znam šta sam uradio, samo sam gurnuo loptu: O Jokićevom potezu priča ceo NBA, a on je priznao da je imao sreće

Mondo 07.11.2021
Sjajan potez doneo je pobedu Denveru, a Jokić je pokazao koliko je samo napredovao. Sjajan potez doneo je pobedu Denveru, a Jokić je pokazao koliko je samo napredovao. NIkola Jokić je imao sjajan meč u pobedi svog tima nad Hjustonom 95:94. Ostvario je… »
Nikola Jokić ponovo igrač odluke, Bogdan Bogdanović tragičar (video)

Nikola Jokić ponovo igrač odluke, Bogdan Bogdanović tragičar (video)

Sportski žurnal 07.11.2021
Nikola Jokić nastavio je seriju sjajnih igara i u pobedi Denvera nad Hjustonom sa 95:94 na domaćem terenu i sjajnom blokadom u finišu meča doneo pobedu svom timu. Bio je i najefikasniji igrač meča ostvarivši i novi dvostruki dvocifreni učinak… »
Strašan dabl-dabl Jokića, a onda potez za pobedu U poslednjoj sekundi: Pokazao da je defanzivna zver, cela hala skočila!

Strašan dabl-dabl Jokića, a onda potez za pobedu U poslednjoj sekundi: Pokazao da je defanzivna zver, cela hala skočila!

Mondo 07.11.2021
Neverovatan potez Nikole Jokića na kraju meča, on je sada i defanzivno fenomenalan! Neverovatan potez Nikole Jokića na kraju meča, on je sada i defanzivno fenomenalan! Kakav meč i kakva partija Nikole Jokića! Na kraju je srpski centar jednim potezom… »

Vesti dana »