Povezane vesti

Kurir televizija u starom kraju marinka rokvića: Imaju samo reči hvale! Nije pio i pušio, a tek šta je uradio za sve…

Kurir televizija u starom kraju marinka rokvića: Imaju samo reči hvale! Nije pio i pušio, a tek šta je uradio za sve…

Kurir 07.11.2021
Ispred novobeogradske zgrade u bloku 44, u kome je estradni umetnik Marinko Rokvić bezmalo proveo 30 godina svog života, posle jučerašnjeg saopštenja porodice da je izgubio bitku sa bolešću, vladaju muk, šok i neverica. U parku u kom su odrastali… »
Neda Ukraden jedva pričala o marinku rokviću u emisiji: "Moja majka je više volela njega da sluša, nego mene"

Neda Ukraden jedva pričala o marinku rokviću u emisiji: "Moja majka je više volela njega da sluša, nego mene"

Mondo 07.11.2021
Neda Ukraden se javno oprostila od Marinka Rokvića. Neda Ukraden se javno oprostila od Marinka Rokvića. Smrt Marinka Rokvića, koji je preminuo u 68. godini nakon kraće bolesti, teška srca su primile njegove kolege, među kojima je i Neda Ukraden… »
Poslala sam mu poruku, nije odgovorio: Oprostila se od Marinka Rokvića sa suzama u očima - uvek će ga pamtiti

Poslala sam mu poruku, nije odgovorio: Oprostila se od Marinka Rokvića sa suzama u očima - uvek će ga pamtiti

Večernje novosti 07.11.2021
Foto: Printscreen - Nedostaju mi reči, svaka mi je glupa. Sve što bih rekla je glupo kad njega nema. Ne mogu da verujem da ga više nema. Mi smo se poznavali ceo radni vek, skoro 50 godina. On je bio gospodin u duši, veliki umetnik i pevač, a potpuno… »
Suze u Jutarnjem zbog marinka rokvića! Pevačice slomljene nakon njegove smrti - Ne možemo da zamislimo da ga nema

Suze u Jutarnjem zbog marinka rokvića! Pevačice slomljene nakon njegove smrti - Ne možemo da zamislimo da ga nema

Mondo 07.11.2021
Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra, a njegova smrt potresla je Lepu Lukuć koja je zaplakala u Jutranjem programu, kao i Snežanu Đurišić i Dragicu Radosavljević Cakanu. Marinko Rokvić preminuo je 6. novembra, a njegova smrt potresla je Lepu… »
Lepa Lukić kroz suze otkrila koju su TAJNU ona i Marinko Rokvić čuvali godinama!

Lepa Lukić kroz suze otkrila koju su TAJNU ona i Marinko Rokvić čuvali godinama!

Svet & Skandal 07.11.2021
Lepa Lukić se rasplakala u emisiji Novo jutro zbog smrti kolege Marinka Rokvića, a tešile je Jovana Jeremić i Snežana Đurišić. –Dva dana pre sam ga gledala na televiziji i sad ga nema…On je izuzetan pevač… Šta je ovo da odlaze tako brzo… »
Za prijatelje i kolege Marinko Rokvić je bio lafčina i uvek spreman da pomogne, a mira Marković ga nije volela iz bizarnog…

Za prijatelje i kolege Marinko Rokvić je bio lafčina i uvek spreman da pomogne, a mira Marković ga nije volela iz bizarnog…

Blic 06.11.2021
Pevač Marinko Rokvić koji je svojim glasom i uspešnom karijerom zadao zadatak svim mlađim generacijama, danas je preminuo u 68. godini od raka pankreasa. Cela estrada žali zbog gubitka, pre svega velikog čoveka, prijatelja i kolege koji je, kako… »

Vesti dana »