Povezane vesti

Tražila papire za razvod, pa se pokajala! Dalila promenila ploču i sve zbunila - Dušu bih mu iščupala!

Tražila papire za razvod, pa se pokajala! Dalila promenila ploču i sve zbunila - Dušu bih mu iščupala!

Mondo 07.11.2021
Dalila Dragojević nakon što je tražila da joj donesu paire za razvog braka u rijaliti ipak se predomislila. Dalila Dragojević nakon što je tražila da joj donesu paire za razvog braka u rijaliti ipak se predomislila. Dalila Dragojević je prekinula… »
Dalila neće da se razvede od Dejana: Donela odluku i šokirala: "Prenaglila sam, ne želim to"

Dalila neće da se razvede od Dejana: Donela odluku i šokirala: "Prenaglila sam, ne želim to"

Blic 07.11.2021
Dalila Dragojević saopštila je da je ipak odlučila da ne želi da se razvede od Dejana Dragojevića u rijalitiju i ostavila sve u šoku. - Darko, ja samo moram nešto da kažem, prenaglila sam... Ipak ne želim da se razvedem u rijalitiju - saopštila… »
Šok! Dalila rekla da ne želi razvod, a onda se oglasio Car: Otvorio sam mu oči, ovo ga je spasilo, upoznaće ljubav svog…

Šok! Dalila rekla da ne želi razvod, a onda se oglasio Car: Otvorio sam mu oči, ovo ga je spasilo, upoznaće ljubav svog…

Alo 07.11.2021
Tvrdi da su ovako oboje srećni. U toku emisije "Pitanja novinara" Dalila Dragojević je donela odluku da se razvede u rijalitiju, i pozvala produkciju da joj pozovu advokata. Međutim, tokom Dejanovog izglaganja prekinula je emisiju i donela novu odluku… »

Vesti dana »