Povezane vesti

Vučić: Više kongresmena u SAD će podržati srpsku rezoluciju

Vučić: Više kongresmena u SAD će podržati srpsku rezoluciju

Sputnik 07.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će uskoro više kongresmena u SAD potpisima podržati “srpsku rezoluciju”, nego što ih je potpisalo pismo američkom predsedniku, i to neće biti kongresmeni iz samo jedne stranke, što je… »
Vučić o pismu američkih kongresmena: Građani Srbije će doneti konačnu odluku

Vučić o pismu američkih kongresmena: Građani Srbije će doneti konačnu odluku

Slobodna Evropa 07.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 7. novembra da se ne plaši zamrzavanja imovine i računa u inostranstvu "jer ih nema". Vučić je to izjavio nakon primanja treće doze vakcine na Beogradskom sajmu, a povodom pisma grupe američkih… »
Vučić: Svako ima pravo da ocenjuje tuđu demokratiju na način na koji hoće

Vučić: Svako ima pravo da ocenjuje tuđu demokratiju na način na koji hoće

N1 Info 07.11.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, povodom toga što Srbija nije među zemljama pozvanim na onlajn Samit za demokratiju koji organizuje predsednik SAD Džozef Bajden, da "svako ima pravo da ocenjuje tuđu demokratiju na način na koji hoće"… »
Vučić o teškim optužbama kongresmena SAD: Nije dokaz korupcije, već moje borbe

Vučić o teškim optužbama kongresmena SAD: Nije dokaz korupcije, već moje borbe

Nova 07.11.2021
"Dokaz korupcije je činjenica da sam se trudio da nabavim respiratore, lekove i veštačka pluća za naš narod, kada su veliki presretali avioni i hteIi da sve ode u njihove zemlje - oni lepo da žive, a mi lepo da umiremo", tako je predsednik Srbije… »
Vučić: Borim se za svoj narod, a ne da budem na nekom spisku

Vučić: Borim se za svoj narod, a ne da budem na nekom spisku

Srbija danas 07.11.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je danas, na pitanje novinara kako komentariše to što na ovogodišnji Samit za demokratiju koji će organizovati američki predsednik Džozef Bajden nisu pozvani Srbija, Crna Gora i BiH, da ne želi da… »

Vesti dana »