Povezane vesti

Dejan Matić se oprostio od Marinka: U ove dve godine je otišlo mnogo velikana, ne bi bilo tako strašno ni da je bio…

Dejan Matić se oprostio od Marinka: U ove dve godine je otišlo mnogo velikana, ne bi bilo tako strašno ni da je bio…

Kurir 07.11.2021
Od narodnog pevača prepoznatjivog glasa Marinka Rokvića, koji je u svom domu na Košutnjaku preminuo u 68. godini posle teške bolesti, oprostio se i kolega Dejan Matić. "Znao sam celu situaciju i da nije dobro. Čuli smo se pre neka dva meseca… »
Snežana Đurišić skrhana bolom nakon smrti Marinka Rokvića

Snežana Đurišić skrhana bolom nakon smrti Marinka Rokvića

Vesti online 07.11.2021
Pevač Marinko Rokvić napustio nas je 6. novembra u 68. godini. On je preminuo u svom domu na Košutnjaku, a njegova porodica je tek nakon smrti saopštila da se borio sa rakom pankreasa. Ova vest potresla je celu estradu i region, a Marinkova koleginica… »
Mislio sam da će tu bitku dobiti: Čeda Marković se u jutarnjem programu pesmom oprostio od Marinka Rokvića

Mislio sam da će tu bitku dobiti: Čeda Marković se u jutarnjem programu pesmom oprostio od Marinka Rokvića

Večernje novosti 07.11.2021
Foto: Printscreen/TV Prva Brojne kolege i prijatelji neutešni su nakon Marinkove smrti, a pevač Čeda Marković i harmonikaš Velimir Velja Živković oprostili su se od Marinka pesmom. - Vest sam primio u kolima stvarno me je frapirala. Znao sam da je… »
Znao sam da je marinko bolestan! Rokvićeve kolege i prijatelji slomljeni nakon njegove smrti - Čuli smo se pre 20 dana

Znao sam da je marinko bolestan! Rokvićeve kolege i prijatelji slomljeni nakon njegove smrti - Čuli smo se pre 20 dana

Mondo 07.11.2021
Čeda Marković i harmonikaš Velimir Velja Živković, Marinkove kolege i prijatelji oprostili su se od pevača i zapevali njegove pesme. Čeda Marković i harmonikaš Velimir Velja Živković, Marinkove kolege i prijatelji oprostili su se od pevača i… »

Vesti dana »