Повезане вести
Вучевић открио бисту мајора Војислава Танкосића: Не сме да буде заборављени херој
РТВ 07.11.2021
КИСАЧ - Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић присуствовао је откривању бисте комитском војводи, мајору Војиславу Танкосићу које је организовало Удружење ратника-добровољаца 1912-1918, њихових потомака и поштовалаца из… »
Откривена биста војводи Војиславу Танкосићу у Кисачу
Дневник 07.11.2021
Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић присуствовао је откривању бисте комитском војводи, мајору Војиславу Танкосићу које је организовало Удружење ратника-добровољаца 1912-1918, њихових потомака и поштовалаца из Танкосићева… »
Откривена биста војводи Војиславу Танкосићу у Кисачу
Мој Нови Сад 07.11.2021
Откривена је биста комитском војводи, мајору Војиславу Танкосићу које је организовало Удружење ратника-добровољаца 1912-1918, њихових потомака и поштовалаца из Танкосићева. Биста је изливена од бронзе и налази се на улазу у… »
Вести дана »
Тешка несрећа на мосту на ади: Сударило се више аутомобила, једно возило потпуно уништено: Полиција на терену, саобраћај обустављен (видео)
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана







