Povezane vesti

Tara zove Novaka da ga zagrli posle titule: Najemotivnija scena na kraju finala obilazi planetu (VIDEO)

Tara zove Novaka da ga zagrli posle titule: Najemotivnija scena na kraju finala obilazi planetu (VIDEO)

Vesti online 07.11.2021
Novak Ðoković pobedio je u velikom finalu Mastersa u Parizu Danila Medvedeva sa 2:1 (4:6, 6:3, 6:3), a ovu pobedu uveličala su i supruga i deca najboljeg tenisera sveta. Naime, prvi put su i mali Stefan i Tara pratili svog tatu kako osvaja poene na… »
Medvedev: Zaista sam želeo da pobedim Novaka u Parizu

Medvedev: Zaista sam želeo da pobedim Novaka u Parizu

Vesti online 07.11.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković pobedio je u velikom finalu Mastersa u Parizu Danila Medvedeva sa 2:1 (4:6, 6:3, 6:3) i tako ponovo ispisao tenisku istoriju. Ruski teniser Danil Medvedev čestitao je Novaku Đokoviću na šestoj tituli u Parizu… »
Kako je nevaspitana publika nervirala Đokovića i Medvedeva VIDEO

Kako je nevaspitana publika nervirala Đokovića i Medvedeva VIDEO

Nova 07.11.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković i ruski igrač Danil Medvedev odigrali su veoma uzbudljiv meč finala mastersa u Parizu. U nedelju popodne srpski igrač je postao rekorder po broju turnira iz serije 1000, jer je osvojio 37. titulu i nadmašio… »
Đoković: Ne razmišljam o istoriji, ne mogu sve to da shvatim

Đoković: Ne razmišljam o istoriji, ne mogu sve to da shvatim

N1 Info 07.11.2021
Najbolji teniser planete Novak Đoković stigao je u nedelju u Parizu do rekordne 37. masters titule u karijeri pošto je u finalu bio bolji od Rusa Danila Medvedeva. Posle velike pobede govorio je o sjajnoj nedelji u francuskoj prestonici u kojoj je… »
"Neopisivo si jak": Danil Medvedev nema dilemu da je Đoković najbolji na svetu: "Valjda ću dobiti svaki drugi meč"

"Neopisivo si jak": Danil Medvedev nema dilemu da je Đoković najbolji na svetu: "Valjda ću dobiti svaki drugi meč"

Sportal blic 07.11.2021
je posle velikog preokreta pobedio , čime je došao do rekordnog broja pehara turnira serije 1.000. Sada ih u svojoj kolekciji ima čak 37, a ujedno se osvetio i Rusu za bolan poraz u finalu US Opena pre samo dva meseca. Gledali smo sjajan meč, divnu… »
Novaku pustili snimak zagrljaja s decom - emocije su ga preplavile: Sanjao sam da će me gledati, zbog njih još igram!

Novaku pustili snimak zagrljaja s decom - emocije su ga preplavile: Sanjao sam da će me gledati, zbog njih još igram!

Mondo 07.11.2021
Dirljiva izjava Novaka Đokovića nakon što je pogledao snimak zagrljaja sa svojom decom. Dirljiva izjava Novaka Đokovića nakon što je pogledao snimak zagrljaja sa svojom decom. Novak Đoković je pokorio Pariz - šesti put u karijeri. U finalu… »
„Ljudi, pričajte za mnom – Đoković je najbolji teniser u istoriji“

„Ljudi, pričajte za mnom – Đoković je najbolji teniser u istoriji“

Nova 07.11.2021
Patrik Mekinro, nekadašnji američki teniser i brat teniske legende Džona Mekinroa, proglasio je Novaka Đokovića najboljim teniserom u istoriji. Novak je u Parizu osvojio svoju 37. masters titulu, šestu u „gradu svetlosti“ i time je postao… »
Medvedev ućutkao Novakove „hejtere“ i otkrio sta će se večno gledati

Medvedev ućutkao Novakove „hejtere“ i otkrio sta će se večno gledati

Nova 07.11.2021
Ruski teniser Danil Medvedev kaže da nema spora da je Novak Đoković među najboljim teniserima svih vremena. Na pitanje da li oseća kako ga ljudi ne gledaju poput Rodžera Federera i Rafaela Nadala, Danil je odgovorio potvrdno. Novak je ove godine… »
Novak Đokovic osvojio masters u Parizu

Novak Đokovic osvojio masters u Parizu

Novi magazin 07.11.2021
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je danas u finalu mastersa u Parizu Rusa Danila Medvedeva sa 2:1, po setovima 4:6, 6:3, 6:3. Meč je trajao dva sata i 15 minuta. Ovo je Novakova šesta titula na pariskom mastersu. U prvom delu inače izuzetnog i… »
Đoković osvojio titulu u Parizu, rekordni 37. masters trofej

Đoković osvojio titulu u Parizu, rekordni 37. masters trofej

Slobodna Evropa 07.11.2021
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je danas titulu na mastersu u Parizu, pošto je u finalu pobedio branioca titule, drugog igrača sveta Danila Medvedeva iz Rusije posle tri seta, 4:6, 6:3, 6:3. Prvi teniser sveta pobedio je posle dva sata i 15… »
Novak imao nalet neverovatnih emocija: “Volim te, Tara! Prvi put su oba deteta sa mnom na meču”

Novak imao nalet neverovatnih emocija: “Volim te, Tara! Prvi put su oba deteta sa mnom na meču”

Vesti online 07.11.2021
Najbolji teniser sveta Novak Ðoković pobedio je u velikom finalu Mastersa u Parizu Danila Medvedeva sa 2:1 (4:6, 6:3, 6:3). Posle meča, Đoković je istakao da mu je posebno drago što je njegova porodica bila sa njim u Parizu. – Za mene je bilo… »
Djoković zadovoljan igrom i pobedom u finalu mastersa u Parizu

Djoković zadovoljan igrom i pobedom u finalu mastersa u Parizu

Radio sto plus 07.11.2021
“Ovo je bila neverovatna borba do poslednjeg udarca, znao sam da treba da odigram najbolje protiv Danila, koji je u izuzetnoj formi. Pobedio me je prilično lako u finalu Ju Es opena, naučio sam lekciju, analizirao sam taj meč i znao da moram nešto… »
"Mnogo sam patio": Šampion Novak Đoković posle još jednog ispisivanja istorije: "Kakav fajt do poslednjeg udarca"

"Mnogo sam patio": Šampion Novak Đoković posle još jednog ispisivanja istorije: "Kakav fajt do poslednjeg udarca"

Sportal blic 07.11.2021
Najbolji teniser sveta došao je do 37. Mastersa u karijeri, nakon što je u sa 2:1 u setovima ( 4:6, 6:3, 6:3 ). Time se Novak osvetio Medvedevu za poraz u finalu US opena, a nakon samog meča aktuelni svetski broj jedan obratio se publici u Francuskoj… »

Vesti dana »