Povezane vesti

Istrčao sam iz kuće u gaćama i majici: Ovaj Sarajlija je uleteo u poplavu da spasi psa koji se zaglavio u ogradi (video)

Istrčao sam iz kuće u gaćama i majici: Ovaj Sarajlija je uleteo u poplavu da spasi psa koji se zaglavio u ogradi (video)

Mondo 08.11.2021
Poplave koje su pogodile susednu Bosnu i Hercegovinu usled velikih padavina napravile su veliku štetu, a sada se pojavio snimak jednog hrabrog Sarajlije koji je utrčao u hladnu vodu, samo u donjem vešu, kako bi spasao psa od sigurne smrti. Poplave koje… »
Snimak iz poplavljenog Sarajeva vraća veru u ljude: Pas se davio u vodi, nosila ga bujica - a onda je istrčao Amar (video)

Snimak iz poplavljenog Sarajeva vraća veru u ljude: Pas se davio u vodi, nosila ga bujica - a onda je istrčao Amar (video)

Večernje novosti 07.11.2021
Foto: Jutjub/Klix.ba Demšulov je ispričao kako je sa balkona kuće uočio psa koji se gušio u vodi te kako je odmah istrčao da pomogne ugroženoj životinji. - Komšija ga je pustio sa lanca da se sam bori, a pas je zaglavio u živoj ogradi. Struja… »
Svaka čast: Sarajlija spasao psa koji se zaglavio u živoj ogradi u nabujaloj reci (video)

Svaka čast: Sarajlija spasao psa koji se zaglavio u živoj ogradi u nabujaloj reci (video)

Blic 07.11.2021
Hrabri Sarajlija Amar Demšulov juče je spasao psa koji je zaglavio u živoj ogradi gušeći se pod velikim nanosima vode na Ilidži. Demšulov je za Kliks ispričao kako je sa balkona kuće uočio psa koji se gušio u vodi te kako je odmah istrčao da… »

Vesti dana »