Povezane vesti

Glina:Zamenici gradonačelnika pao crep na glavu

Glina:Zamenici gradonačelnika pao crep na glavu

RTV 08.11.2021
GLINA - Zamenica gradonačelnika Gline Branka Bakšić Mitić povređena je kada joj je na glavu pao crep sa krova, prenosi portal Index. Bakšić Mitić je povređena dok je pomagala u skidanju solarnih panela sa jedne kuće nedaleko od Topuskog. U… »
Gradonačelnici Gline pao crep na glavu: Završila na ušivanju zbog solarnog panela

Gradonačelnici Gline pao crep na glavu: Završila na ušivanju zbog solarnog panela

Telegraf 08.11.2021
Bakšić Mitić je povređena dok je pomagala u skidanju solarnih panela. Zamenica gradonačelnika Gline Branka Bakšić Mitić povređena je kada joj je na glavu pao crep sa krova, prenosi portal Index. Bakšić Mitić je povređena dok je pomagala u… »
Zamenica gradonačelnika završila sa razbijenom glavom! Imala veliku sreću, sve je moglo da se završi kobno (foto)

Zamenica gradonačelnika završila sa razbijenom glavom! Imala veliku sreću, sve je moglo da se završi kobno (foto)

Srbija danas 08.11.2021
Biće opreznija sledeći put. Zamenica gradonačelnika Gline Branka Bakšić Mitić povređena je kada joj je na glavu pao crep sa krova. Dragi ljudi, hvala vam na brizi, bolje sam! Pao mi je crijep na glavu dok smo pomagali na terenu skinuti neke solarne… »
Oglasila se Branka Bakšić Mitić: Biće to dobro za nekoliko dana

Oglasila se Branka Bakšić Mitić: Biće to dobro za nekoliko dana

Večernje novosti 07.11.2021
Foto: Fejsbuk - Dragi ljudi, hvala vam na brizi, bolje sam! Pao mi je crep na glavu dok smo pomagali na terenu da skinemo neke solarne panele, ali biće to dobro za nekoliko dana. Tvrda glava polomila crep - napisala je Branka Bakšić Mitić na Fejsbuku… »

Vesti dana »