Povezane vesti

Izložba akvarela inspirisana sportom

Izložba akvarela inspirisana sportom

Jug press 08.11.2021
VRANJE U Galeriji Narodnog univerziteta u Vranju, u utorak, 9. novembra, biće otvorena izložba akvarela Predraga Terzića iz Beograda, pod nazivom „Probudio sam se kao bilo koji drugi dan“. Reč je o akvarelima koji su nastali u poslednje dve godine… »
Izložba „Probudio sam se kao bilo koji drugi dan“ sutra u vranjskoj Galeriji Narodnog univerziteta

Izložba „Probudio sam se kao bilo koji drugi dan“ sutra u vranjskoj Galeriji Narodnog univerziteta

Jugmedia 08.11.2021
Izložba akvarela „Probudio sam se kao bilo koji drugi dan“ Predraga Terzića, biće otvorena sutra, u utorak 9. novembra u Galeriji Narodnog univerziteta, sa početkom u 19 časova. Akvareli koji će biti izloženi inspirisani su sportom, tačnije… »
"Probudio sam se kao svaki drugi dan": Izložba Predraga Terzića u vranjskoj Galeriji

"Probudio sam se kao svaki drugi dan": Izložba Predraga Terzića u vranjskoj Galeriji

Večernje novosti 08.11.2021
Predrag Terzić Reč je o izložbi koja je odabrana na izlagačkom konkursu Galerije Narodnog muzeja Vranje i finansijski podržana od strane Ministarstva kulture i informisanja RS na konkursu za 2021. godinu. U pitanju su akvareli koji su inspirisani… »

Vesti dana »