Povezane vesti

Danijela objavila sliku Milene Radulović nakon priče da se izvinjavala Lečiću

Danijela objavila sliku Milene Radulović nakon priče da se izvinjavala Lečiću

Nova 08.11.2021
Glumica Danijela Štajnfeld je na stori priči na svom Instagram nalogu objavila fotografiju koleginice Milene Radulović, nakon što su danas pojedini mediji tvrdili da se tokom nedavnog susreta u pozorištu izvinjavala Branislavu Lečiću. Naime, kako… »
Milena Radulović o susretu sa Branislavom Lečićem: Jedina istina je da smo se sreli

Milena Radulović o susretu sa Branislavom Lečićem: Jedina istina je da smo se sreli

Blic 08.11.2021
- Gospodin Lečić i ja smo se sreli u pozorištu i to je jedino tačno u navodima pojedinih medija. Takva vrsta senzacionalizma bez osnove ugrožava ozbiljne sudske procese koji su u toku i odmaže žrtvama u oporavku od strašnih trauma - rekla je… »
Milena Radulović: Gospodin Lečić i ja smo se sreli i to je jedino tačno

Milena Radulović: Gospodin Lečić i ja smo se sreli i to je jedino tačno

Nova 08.11.2021
- Gospodin Lečić i ja smo se sreli u pozorištu i to je jedino tačno u navodima pojedinih medija. Takva vrsta senzacionalizma bez osnove ugrožava ozbiljne sudske procese koji su u toku i odmaže žrtvama u oporavku od strašnih trauma - rekla je… »
Istina je, sreli smo se! Oglasila se Milena Radulović nakon navoda da se izvinila Branislavu Lečiću zbog svega!

Istina je, sreli smo se! Oglasila se Milena Radulović nakon navoda da se izvinila Branislavu Lečiću zbog svega!

Alo 08.11.2021
Skandal oko Branislava i Danijele dobio je novi epilog nakon njegovog javnog istupanja i otkrivanja novih detalja. Kako su pojedini mediji preneli, posle odigrane predstave, Branislav Lečić ušao je zajedno sa dvojicom kolega u bife pozorišta, a Milena… »
Znam da je danijela slagala! Milena Radulović obrnula ploču, prišla Branislavu i šokirala izjavom: Leko izvini!

Znam da je danijela slagala! Milena Radulović obrnula ploču, prišla Branislavu i šokirala izjavom: Leko izvini!

Alo 08.11.2021
Branislav Lečić je pre nekoliko dana prvi put za javnost ispričao svoju priču i izneo dokaze iz predmeta. Kako Večernje Novosti saznaju, posle odigrane predstave, Branislav Lečić ušao je zajedno sa dvojicom kolega u bife pozorišta, a Milena… »

Vesti dana »