Povezane vesti

Pozlilo mi je, otišao sam na urgentni, tada sam prvi put popio tabletu Filip Čukanović o zdravstvenom problemu: Sada sam…

Pozlilo mi je, otišao sam na urgentni, tada sam prvi put popio tabletu Filip Čukanović o zdravstvenom problemu: Sada sam…

Kurir 08.11.2021
Voditelj i urednik Jutarnjeg programa, Filip Čukanović progovorio je o problemu sa kojim se prvi put susreo 2015. godine, kada je završio u Urgentnom. Otkrio je kako se danas nosi sa tim problemom. O svojoj petogodišnjoj borbi sa napadima panike, za… »
Filip Čukanović o problemima sa mentalnim zdravljem: Odbio sam da pijem lekove, pet godina sam se borio sa napadima panike

Filip Čukanović o problemima sa mentalnim zdravljem: Odbio sam da pijem lekove, pet godina sam se borio sa napadima panike

Večernje novosti 08.11.2021
Foto Vojislav Danilov Kako kaže Čukanović, veliku promenu u životu imao je kada je u leto 2014. sa "Pinka" prešao na "B92". - Za momka od 23 godine takav transfer bio je ogroman uspeh. Ispostaviće se i ništa manji stres. Želeo sam da se dokažem u… »
"Uspeo sam da se izlečim": Filip Čukanović o zdravstvenom problemu: "Srce je počelo snažno da lupa, osušila su mi se…

"Uspeo sam da se izlečim": Filip Čukanović o zdravstvenom problemu: "Srce je počelo snažno da lupa, osušila su mi se…

Blic 08.11.2021
O privatnom životu voditelja Filipa Čukanovića se malo zna, a sada je prvi put progovorio o tome kakve je probleme imao sa mentalnim zdravljem. O svojoj petogodišnjoj borbi sa napadima panike, za koje veruje da su na putu da postanu prošlost, iskreno… »

Vesti dana »