Povezane vesti

Dalilu Car sramno otkačio: Nakon raskida prebledela, on joj u facu sasuo: "Neću da te vidim"

Dalilu Car sramno otkačio: Nakon raskida prebledela, on joj u facu sasuo: "Neću da te vidim"

Blic 09.11.2021
Filip Car javno je ostavio i izvređao Dalilu Dragojević, a ona ne može da dođe sebi nakon njegih reči. Naime, jutros je sedela ispred Bele kuće sva otečena i plakala, a to su primetili i ostali ukućani. Nešto kasnije, Dalila je otišla do FIlipa… »
Maja Marinković likuje nakon dalilinog nervnog sloma: Bivšem poručila samo jedno: "Ona je sramota ženskog roda"

Maja Marinković likuje nakon dalilinog nervnog sloma: Bivšem poručila samo jedno: "Ona je sramota ženskog roda"

Blic 09.11.2021
Maja Marinković ubeđena je da bi Dalili Dragojević 100 puta bilo gore kada bi njih dve bile pod istim krovom u rijalitiju "Zadruga". Dalila Dragojević doživela je emotivni i nervni slom kada ju je pred svima ostavio dečko Filip Car, koji ju je tom… »
Da sam tamo prošla bi još gore, ona je sramota za ženski rod! Maja Marinković se oglasila posle Dalilinog nervnog sloma!

Da sam tamo prošla bi još gore, ona je sramota za ženski rod! Maja Marinković se oglasila posle Dalilinog nervnog sloma!

Mondo 09.11.2021
Maja Marinković ne žali Dalilu Dragojević, a Filip Car je ne zanima. Maja Marinković ne žali Dalilu Dragojević, a Filip Car je ne zanima. Dalila Dragojević je tokom prethodne noći u Zadruzi doživela nervni slom, kada ju je Filip Car ponizio pred… »
Jutro posle drame! Ovako Dalila izgleda nakon sinoćnjeg rastrojstva: Bleda i zarozana, sva se trese! Car je opet oduvao…

Jutro posle drame! Ovako Dalila izgleda nakon sinoćnjeg rastrojstva: Bleda i zarozana, sva se trese! Car je opet oduvao…

Kurir 09.11.2021
Dalila Dragojević je stajala ispred Bele kuće i plakala sve vreme zbog situacije u kojoj se nalazi. Naime, nakon što ju je Filip Car javno ostavio i izvređao, ona ne može da dođe sebi. Dalilu je uočila Irma Sejranić i odmah joj je prišla da je… »
Prodala je muža na moje oči, mene neće?! Car ispljuvao dalilu: Kvarna je, odnos s majom je bio bolji! Ako sad popustim…

Prodala je muža na moje oči, mene neće?! Car ispljuvao dalilu: Kvarna je, odnos s majom je bio bolji! Ako sad popustim…

Kurir 09.11.2021
Nakon histeričnog napada Dalile Dragojević, Filip Car komentarisao je njeno ponašanje, uvrede i raskid koje joj je priredio: - Evo meni nije žao, raskinuo sam na takav način jer me ne poštuje. Žao mi je sebe, jer sam promenio sve svoje navike… »
"Ponaša se kao k*rva": Car izvređao i ostavio Dalilu! Ona doživela histerični napad, jedva je zaustavili (video)

"Ponaša se kao k*rva": Car izvređao i ostavio Dalilu! Ona doživela histerični napad, jedva je zaustavili (video)

Mondo 09.11.2021
Dalila je potpuno slomljena nakon reči koje je doživela od ljubavnika Filipa Cara. Dalila je potpuno slomljena nakon reči koje je doživela od ljubavnika Filipa Cara. Dalila Dragojević i Filip Car posvađali su se još jednom i ponovo prekinuli svoj… »
Dalila rušila sve pred sobom nakon što ju je Filip izvređao i ostavio: Car je precrtao, a Dejan na ivici suza zbog supruge

Dalila rušila sve pred sobom nakon što ju je Filip izvređao i ostavio: Car je precrtao, a Dejan na ivici suza zbog supruge

Blic 09.11.2021
Udata Dalila Dragojević i njen dečko Filip Car opet su se posvađali i prekinuli svoj odnos nakon čega je zadrugarka doživela histerični napad. - Ja sam svoje izlaganje završio. Lagala me je, varala me je na moje oči - rekao je Dejan. - Nemam… »

Vesti dana »