Povezane vesti
Srbija prva u svetu dobija novi lek protiv COVID-a 19
InfoKG 09.11.2021
Ministar zdravlja u Vladi Republike Srbije Zlatibor Lončar izjavio je da je potpisan ugovor sa kompanijom "Fajzer" o distribuciji eksperimentalnog leka za lečenje korona virusa našoj zemlji, naglasivši da je Srbija treća u svetu koja je takav ugovor… »
Smanjuje rizik od smrti za 89 odsto: Srbija nabavlja “Fajzerov” medikament za lečenje obolelih od kovida
RTV Novi Pazar 09.11.2021
Srbija će biti prva zemlja u svetu koja će nabaviti “Fajzerov” antivirusni lek protiv kovida 19. Ovaj lek, kako su pokazale studije, smanjuje rizik od hospitalizacije i smrtnog ishoda infekcije za čak 89 odsto. Dolazak novog leka u ponedeljak je najavio… »
Vesti dana »

U sinoćnim neredima u Srbiji povređeno 6 policajaca, privedeno 56 ljudi tokom neprijavljenih protesta (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 1 satjoš 58 povezanih

Stižu pljuskovi, grmljavina i grad Nevreme juriša i ka Beogradu, evo gde će sve da udari
Alo pre 1 satjoš 45 povezanih

Vodio Srbiju do zlata, postao MVP, pa poručio: „Ovo će se pamtiti celog života, niko nije očekivao…“
Nova pre 39 minutajoš 27 povezanih

"Nastavićemo da ciljamo rusku ratnu ekonomiju" EU: iznela najnoviji plan da bi Putin prihvatio mir: "Biće predstavljen u septembru"
Blic pre 4 minutajoš 166 povezanih

Studenti i građani i večeras pozivaju na proteste: Objavljen spisak gradova gde će biti okupljanja
Pravda pre 29 minutajoš 12 povezanih