Povezane vesti
Debata “In medias (p)res”: Novinarima nedostaju bezbednost, podrška kolega, građana i nevladinog sektora
Južne vesti 09.11.2021
Pretnje novinarima, verbalni napadi, lažne vesti i upozorenja, samo su neki od problema na koje su upozorili urednici lokalnih medija sa juga Srbije i predstavnici nevladinog sektora na tribini “In medias (p)res”, koja je održana u niškom Media i reform… »
Debata: Novinari u Srbiji na udaru onih koji bi trebalo da ih štite
N1 Info 09.11.2021
Novinari u Srbiji nisu bezbedni, potpuno je jasno da živimo u društvu u kome je govor mržnje postao uobičajen, a novinari su na udaru onih koji bi trebalo da ih štite, rečeno je u debati serijala "In medias press" na temu politika i mediji na jugu… »
Debata “In medias (p)res”
Jug press 09.11.2021
NIŠ-LESKOVAC-VRANJE-BUJANOVAC Odnos politike i medija na jugu Srbije, centralna je tema debate “In medias (p)res”, koja će, u organizaciji Asocijacije medija i Novinske agencije FoNet, biti održana u utorak, 9.novembra od 14 sati u Media i reform centru… »
Vesti dana »
Misija Evropskog parlamenta u Beogradu: Održani sastanci sa Kovač, predstavnicima opozicije i vlasti
NIN pre 5 satijoš 56 povezanih
Evroposlanica: EP podržava evropsku perspektivu Srbije, otvoreni razgovori sa poslanicima
Beta pre 1 satjoš 43 povezane
Decembarski računi za struju iznenadili građane: Nekima višestruko veći, drugima sumnjivo niži – kako podneti žalbu EPS-u?
Nova pre 12 satijoš 9 povezanih
OFAC dao licencu; Omogućen nesmetan rad, evo do kada; Oglasio se NIS
B92 pre 56 minutajoš 56 povezanih




